حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید شرط حماس برای قبول فرماندهی «ساف» :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

شرط حماس برای قبول فرماندهی «ساف»

رژه نظامیان جنبش حماس فلسطین

یکی از اعضای ارشد حماس توضیحاتی درباره خبر یکی از روزنامه‌های فرامنطقه‌ای ارائه داد؛ در این خبر از تمایل حماس برای واگذاری سلاحش صحبت شده بود.

به گزارش مشرق، روزنامه عربستانی «الحیاه» چاپ لندن هفته جاری گزارشی منتشر کرد و در آن گفت، حماس برای قرار دادن سلاح خود تحت فرماندهی سازمان آزادیبخش فلسطین «ساف» ابراز تمایل کرده است.  

بر اساس گزارش خبرگزاری فلسطینی «سما»، «حسام بدران» از اعضای ارشد حماس در توضح خبر روزنامه الحیاه اعلام کرد: حماس به اطلاع محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین رسانده در صورتی که (حماس) به این نهاد (ساف) بپیوندد، ساف عملاً نماینده نیروهای مختلف و جناح‌های فعال در عرصه فلسطین شود به نحوی که در راستای پروژه آزادسازی از چشم‌اندازهای ملت و آرزوهای آن سخن بگوید، آن زمان است که صحبت از شراکت در تصمیمات سیاسی، منطقی است و حماس حاضر است سلاحش را تحت فرماندهی ساف قرار دهد.

بدران در ادامه گفت: حضور حماس در ساف، حقی طبیعی است و سلاح حماس باید تحت فرماندهی رهبری حکیم و بیدار باشد که بداند کی و چگونه از آن استفاده کند. سلاح القسام (شاخه نظامی حماس) ذخیره‌ای ملی و مایه افتخار ملت فلسطین است.

«خلیل الحیه» یکی دیگر از رهبران ارشد حماس در کنفرانسی مطبوعاتی در نوامبر گذشته (2017) از تمامی گروها خواست تحت هیچ شرایطی به سلاح مقاومت نپردازند و این موضوع، را خط قرمز خواند.

الحیه گفت: سلاح مقاومت نباید در هیچ بحثی مطرح شود، سلاح مقاومت باید برای نبرد با رژیم اشغالگر به کرانه باختری منتقل شود و مقاومت، موضوعی مشروع برای ماست.

منبع: فارس
۹۶/۱۰/۱۸
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی