حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید فعالیت ۵۳ هزار استاد بسیجی در کشور/ بسیجی بابصیرت و مبدان دار می خواهیم نه بسیجی لالمونی گرفته. :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها


رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: ۵۳ هزار استاد بسیجی در کشور داریم که باید از پتانسیل و توانایی این افراد استفاده کنیم.
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: ۵۳ هزار استاد بسیجی در کشور داریم که باید از پتانسیل و توانایی این افراد استفاده کنیم.
به گزارش رجانیوز به نقل از مهر، مجتبی زارعی در نشست اساتید بسیجی دانشگاه آزاد در واحد تهران مرکز این دانشگاه گفت: دانشگاه آزاد وارد یک تحول شده است و بسیج نیز وارد یک تحول انقلابی شده است.
 
وی افزود: برنامه ۲۰۲۵ آمریکا و ۱۴۰۴ ایران دو برنامه ای است که همه جهان چشم به اجرای آن دارند و مابقی رقبا بلوک غرب هستند.
 
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: یک بلوک از جهان به سرپرستی آمریکا و یک بلوک دیگر به سرپرستی ایران است.
 
زارعی عنوان کرد: مهمترین رکن این دو برنامه شبکه سازی نیروی انسانی است و با توجه به اینکه آمریکا دچار افول شده است تلاش می کند ایده ها و سرمایه های انسانی را جمع کند و به نوعی به غارت ببرد اما ایرانی ها به دنبال حفظ سرمایه های انسانی خود هستند.
 
وی با بیان اینکه دانشگاه جایگاه احزاب نیست، گفت: بسیج اساتید در راستای نظام تحولی که دارد قصد دارد با رویکرد جهانی دیده، دل و عمل را کنار یکدیگر قرار دهد تا بتواند علم و ایده را اجتماعی سازی کند.
 
 رئیس سازمان بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: ۵۳ هزار استاد بسیجی در کشور وجود دارد که باید از ظرفیت و پتانسیل این افراد استفاده کنیم بنابراین قصد داریم تمام کانون های بسیج اساتید را تخصصی کنیم.
 
زارعی عنوان کرد: تصور ما این است که برخی ها خواب هستند اما اساتید و فرماندهان ما به فکر تحول انقلابی و عملی هستند.
 
وی افزود: این روزها موضوع جاسوسی از حوزه علم مطرح شده و جاسوسی تغییر پیدا کرده به حوزه اقتصاد، علم و فناوری.
 
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور خاطرنشان کرد: در ۴ سال گذشته ۱۰۰ هزار ایده در کشور وجود داشته که دولت ها باید پاسخ دهند این ایده ها چه شده اند و مبادا به غارت رفته باشند.
 
زارعی گفت: برخی دانشگاه ها به دلیل بروکراسی ها، ایده ها را زمین گیر کردند اما ما در بسیج اساتید برنامه داریم که ایده ها را به مرحله اجرا برسانیم.
۹۶/۱۱/۲۵
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی