حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید درگیری‌های سنگین میان کفتارهای تروریست در شمال سوریه :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها
درگیری های سنگین میان کفتارهای تروریست در شمال سوریه

در حال حاضر، مناطق تحت اشغال در شمال سوریه بین طرفین دست به دست می شود و اطلاع دقیق در خصوص مناطق تحت تصرف ائتلاف تروریستی تحریر سوریه و هیات تحریر الشام در دسترس نیست.

به گزارش مشرق، دو هفته از تشکیل ائتلاف تروریستی جبهه تحریر سوریه توسط دولت ترکیه برای حذف گروه تروریستی جبهه النصره از صحنه تحولات میدانی شمال سوریه می گذرد و آخرین خبرها حاکیست، درگیری های سنگین در استان های ادلب، حلب و شمال استان حماه ادامه دارد.


اگرچه ائتلاف تروریستی تحریر سوریه در روزهای نخست درگیری ها توانست پیروزهای چشمگیری را در محورهای مختلف به دست آورد اما گروه تروریستی هیات تحریر الشام (جبهه النصره) با چند گروه تروریستی سلفی و جهادی ائتلاف کرد و همین مسئله باعث شد موازنه قدرت دوباره در شمال سوریه تغییر کند.

نقشه میدانی شمال سوریه
برای مشاهده اندازه اصلی روی نقشه کلیک کنید

براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان درگیری های ۲۴ ساعت گذشته عناصر تروریستی هیات تحریرالشام به سرکردگی جبهه النصره توانستند شهرک های زردنا، رام حمدان، حزانو، کفرحلب، کتیان، تل صندل، معاره النعسان، میزناز و المشتل را در استان های حلب و ادلب دوباره به اشغال خود دربیاورند.

گزارش های دیگر مشرق را درباره آخرین تحولات سوریه بخوانید:

پاکسازی پایگاه نظامی ۲۷۴ در غوطه شرقی دمشق/ نیروهای سوری به ورودی شهرک مهم «اوتایا» رسیدند + نقشه میدانی

آخرین تحولات میدانی غوطه شرقی دمشق/ عقب‌نشینی نیروهای سوری از شهرک راهبردی الشیفونیه/ پیشروی ۱۰ کیلومتر مربعی در غرب شهرک دوما + نقشه میدانی و تصاویر

نقشه میدانی شمال سوریه
برای مشاهده اندازه اصلی روی نقشه کلیک کنید

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق اعلام کرد: در حال حاضر، مناطق تحت اشغال در شمال سوریه بین طرفین دست به دست می شود و اطلاع دقیق در خصوص مناطق تحت تصرف ائتلاف تروریستی تحریر سوریه و هیات تحریر الشام در دسترس نیست اما توازن قدرت دیگر به سود ائتلاف تحریر سوریه نیست.

براساس اعلام منابع میدانی در جریان درگیری های دو هفته گذشته، حدود ۳۷۰ تن از عناصر تروریستی تحریر سوریه و هیات تحریر الشام به هلاکت رسیده اند و ده ها تن دیگر زخمی شده اند؛ در جریان درگیری ها ۱۷ تن از شهروندان از جمله ۶ کودک و ۵ زن  کشته شدند.

کودک سوری که بر اثر حمله تروریست ها مجروح شد
کودک سوری که بر اثر حمله تروریست ها مجروح شد

به گزارش مشرق، روز گذشته، عناصر تروریستی هیات تحریر الشام پس از درگیری های سنگین چند ساعته در شمال شرق استان ادلب توانستند شهرک معره مصرین را در حومه شهرک های محاصره شده الفوعه و کفریا از اشغال ائتلاف تروریستی تحریر سوریه خارج کنند.

مجروح شدن دختر بچه سوری براثر حمله تروریست ها در شمال سوریه
مجروح شدن دختر بچه سوری براثر حمله تروریست ها در شمال سوریه

در جریان حملات شب گذشته تروریست های هیات تحریر الشام به شهرک های محاصره شده الفوعه و کفریا، ۳ تن به نام های زینب حسن صوفان ۹ ساله، محمد عبدالعزیز جحجاح ۷ ساله و منار حسن صوفان ۲۰ ساله زخمی شدند.

۹۶/۱۲/۱۲
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی