حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آماری از خسارت‌های واردشده به ائتلاف سعودی در تجاوز نظامی ۴ ساله به یمن :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها

ایمن


نیروهای ارتش یمن و رزمندگان انصارالله در جنگ پهپادی ائتلاف سعودی هم به پیروزی‌های چشمگیری دست یافته‌اند و تاکنون ۴۹ پهپاد جاسوسی را در آسمان ساقط کرده‌اند.

به گزارش مشرق، جبهه غربی - عربی - صهیونیستی در  جریان تجاوز نظامی ۳ ساله خود به یمن، خسارت‌های سنگینی جانی و مالی را به میلیون ها شهروند بی‌گناه وارد کرده اما ارتش و رزمندگان انصارالله تاکنون اهداف آنان را ناکام گذاشتند.

در ۳ سال گذشته، گزارش های مختلفی از آمار آسیب های وارد شده به مردم  و زیر ساخت‌های یمن منتشر شده اما پیروزی های میدانی ارتش و رزمندگان کمتر مورد توجه قرار گرفته است؛ در ذیل به بخشی از موفقیت های به دست آمده اشاره شده است.

نقشه میدانی یمن
برای مشاهده اندازه اصلی روی نقشه کلیک کنید

نیروهای ارتش یمن و رزمندگان انصارالله در جریان نبردهای دریایی با ائتلاف سعودی تاکنون موفق شده اند، ۱۳ رزم ناو ارتش عربستان و امارات را به همراه ۱۹ قایق نظامی هدف قرار دهند و منهدم کنند.

در ۴ سال گذشته، نیروهای یمنی خسارت های قابل توجه ای را هم به یگان های زمینی نیروهای اشغالگر وارد کردند و براساس اطلاعات به دست آمده تاکنون ۲۹۰ تانک نیروهای ائتلاف سعودی منهدم شده اند.

یک منبع میدانی با بیان این که حدود ۱۰۰ تانک منهدم شده از نوع «آبرامز» آمریکایی بوده اند، گفت: در جریان عملیات نیروهای یمنی حدود ۷۸۳ نفربر و خودرو زرهی نیروهای متجاوز منهدم شده است.

به گزارش مشرق، خسارت های وارد شده به ائتلاف سعودی فقط شامل تانک و نفربرهای منهدم شده نیست و تاکنون ۲ هزار و ۹۱۰ خودروی پیکاپ مجهز به دوشکا و حمل سلاح هم توسط نیروهای یمنی هدف قرار گرفته شده اند و به طور کامل نابود شدند.

ائتلاف سعودی با وجود این که در حملات هوایی از امکانات بسیاری برخوردار هستند و با اتکا بر همین تجهیزات، خسارت های زیادی به یمن وارد کرده اند اما ضربات سنگین و مهلکی را هم متحمل شده اند.

در جریان تجاوز هوایی ائتلاف سعودی که با حمایت مستقیم رژیم صهیونیستی، دولت آمریکا و انگلیس صورت می گیرد تاکنون ۴ جنگنده  F۱۶  و سه جنگنده  F۱۵ توسط نیروهای یمنی هدف قرار گرفته است.

انهدام ۲۸ بالگرد نظامی ائتلاف سعودی از نوع آپاچی و ۴ بالگرد نظامی از نوع بلاک هوک هم دستاورد دیگر نیروهای یمنی در مقابله با تهاجم هوایی ائتلاف سعودی است که در نوع خود کم سابقه محسوب می شود.

نیروهای ارتش یمن و رزمندگان انصارالله در جنگ پهپادی ائتلاف سعودی هم به پیروزی های چشمگیری دست یافته اند و تاکنون ۴۹ پهپاد جاسوسی را در آسمان ساقط کرده اند؛ نیروهای یمنی یک پهپاد آمریکایی از مدل  MQ۹ را هم منهدم کردند.

هدف گیری و ساقط کردن ۲ جنگنده تایفون، یک جنگنده میراژ، یک جنگنده تورنادو هم در کارنامه نیروهای یمنی ثبت شده است و باید انهدام ۲ هواپیمای باربری نظامی را هم به این لیست اضافه کرد.

به گزارش مشرق، جبهه غربی - عربی - صهیونیستی در ۴ سال گذشته با فروش دهها میلیارد دلار تجهیزات نظامی به ائتلاف سعودی بخشی از اقتصاد بحران زده خود را احیا کرده و با وقاحت تمام نه تنها از کشتار حدود ۳۰۰ هزار نفر مردم بی گناه یمن شرم نمی کنند بلکه در مقابل فشارهای حقوق بشری مقاومت می کند و ایران را به تشدید درگیری ها متهم می کنند.

۹۷/۰۱/۱۶
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی