حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آتش زدن پرچم اسراییل مقابل چشم سربازان +عکس :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

آتش زدن پرچم اسراییل مقابل چشم سربازان +عکس

راهپیمایی بازگشت

جوانان فلسطینی در جریان سومین جمعه راهیپیمایی بازگشت بزرگ، پرچم رژیم صهیونیستی را در مقابل چشمان نظامیان این رژیم به آتش کشیدند.

به گزارش مشرق به نقل از پایگاه خبری فلسطین الیوم، هزاران نفر از شهروندان فلسطینی از ساعات صبح امروز عازم چادرهای راهپیمایی بازگشت بزرگ در مناطق مرزی نوار غزه با اراضی اشغالی نوار غزه شدند.

راهپیمایی بازگشت بزرگ امروز تحت عنوان "برافراشتن پرچم فلسطین و به آتش کشیدن پرچم اسرائیل" برگزار شده است.

امروز چهاردهمین روز از آغاز راهپیمایی بازگشت در 30 مارس گذشته است و جوانان فلسطینی تعداد زیادی لاستیک‌ را در مرز نوار غزه به آتش کشیده‌اند.

نیروهای رژیم صهیونیستی نیز تاکنون با تیراندازی و شلیک گازهای اشک آور و گلوله‌های حاوی گاز دستکم 9 فلسطینی را زخمی کرده‌اند.

از آغاز راهپیمایی بازگشت تاکنون 34 فلسطینی شهید و بیش از سه هزار نفر دیگر زخمی شده‌اند که حال بیش از یکصد نفر از آنها همچنان وخیم است.

منبع: تسنیم
۹۷/۰۱/۲۴
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی