حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید تلفات فلسطینیان در پنجمین هفته تظاهرات :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

تلفات فلسطینیان در پنجمین هفته تظاهرات

مشارکت زن فلسطینی در اعتراضات مردم غزه به اشغال اراضی از سوی رژیم صهیونیستی

زخمی شدن ۳۱ شهروند فلسطینی در مرزهای شرقی غزه و واکنش سازمان ملل متحد به اقدامات سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان از جمله آخرین اخبار فلسطین به شمار می‌رود.

به گزارش مشرق به نقل از العهد، شهروندان ساکن نوارغزه امروز در پنجمین جمعه تظاهرات بازگشت اعتراض خود را به سیاست های تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی ابراز و بر حق بازگشت آوارگان فلسطینی تاکید کردند.

بیشتر بخوانید

چند فلسطینی در راهپیمایی بازگشت شهید شدند؟

این تظاهرات همچون هفته های قبل از سوی نظامیان رژیم صهیونیستی سرکوب شد، تا این لحظه ۳۱ شهروند فلسطینی به دلیل شلیک گاز اشک آور نظامیان صهیونیست در طول مرزهای شرقی نوارغزه زخمی شده اند.

النشره نیز گزارش داد که سازمان ملل متحد از رژیم صهیونیستی خواسته است تا در تعامل با فلسطینی ها در نوارغزه از زور استفاده نکند.

منبع: مهر
۹۷/۰۲/۰۷
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی