حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید جزئیات بیست‌ و نهمین مراسم سالگرد ارتحال امام(ره) :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
محمدعلی انصاری

دومین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت ارتحال امام (ره) با محوریت اعلام برنامه‌های بیست‌ونهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی برگزار شد.

به گزارش مشرق، محمدعلی انصاری دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام‌خمینی(ره) در دومین نشست ستاد مرکزی بزرگداشت بیست‌ و نهمین سالگرد ارتحال رهبرکبیر انقلاب اظهار داشت: مراسم محوری ارتحال امام (ره) عصر ۱۴ خردادماه، سه ساعت قبل از اذان مغرب و عشاء در صحن امام آغاز می‌شود و مراسم رسمی با بیانات مقام معظم رهبری ادامه یافته و مراسم بزرگداشت یک ساعت مانده به وقت اذان مغرب و عشاء پایان می‌یابد؛ از آنجا که این مراسم با شب احیا ماه رمضان مصادف شده،  تدارکات لازم برای برگزاری آن نیز فراهم شده است.

وی با بیان اینکه سخنران اصلی مراسم شب ۱۴ خردادماه نیز در حال بررسی است و بعد از مشخص‌ شدن، اعلام می‌شود، افزود: پیش‌بینی می‌شود حداقل ۲۵۰ هزار نفر از استان‌های مختلف در این مراسم حضور داشته باشند که لازم است وزارت کشور برنامه‌ریزی‌های درستی را در این زمینه انجام دهد.

انصاری خاطرنشان کرد: امسال پذیرایی از زائران حرم برخلاف سال‌های گذشته خارج از محدوده صحن انجام می‌شود. از مردم نیز تقاضا داریم که قبل از ظهر در حرم حضور یابند و شامگاه نیز بعد از پایان مراسم از حرم خارج شوند چرا که مدیریت حرم هیچ‌گونه برنامه‌ای برای سحری زائران ندارد.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی(ره) با بیان اینکه ترویج ناکارآمدی نظام، مبالغه است،گفت: برخی سعی کردند درباره عملکرد نظام سیاه نمایی کنند اما نباید اجازه دهیم تا با این اشتباهات تیشه به ریشه نظام زده شود. همه ما وظیفه داریم با صداقت نسبت به گذشته و حال قضاوت درستی انجام دهیم و با اتحاد ملی که راه مقابله با توطئه‌های دشمنان است از ایجاد دشمنی و احساساتی برخورد کردن با مسائل، که از اهداف دشمنان است، دوری کنیم چرا که ملت ایران راهی جزء وحدت رویه و تاکید بر ارزش‌های انقلاب ندارد.

 انصاری تصریح کرد: دشمنان در هر مناسبت از کوبیدن مکتب امام (ره) کوتاهی نمی‌کنند. نمود آن در تمامی مسائل روز جهان دیده می‌شود.دشمنان می‌خواهند در مورد هر مسئله‌ای یک سوال در ذهن مردم ایجاد کنند تا ایجاد شبهه نسبت به اندیشه امام (ره) را در ذهن مردم تقویت کنند.

منبع: فارس
۹۷/۰۲/۱۷
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی