حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید خودداری تشکیلات ابومازن از ارسال دارو برای غزه :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
نوار غزه

یک مسئول وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه با اشاره به شمار بالای شهدا و مجروحان امروز در مرز نوار غزه با فلسطین اشغالی گفت:تعداد خودروهای آمبولانس برای انتقال شهدا و زخمی‌ها به بیمارستان‌ها کافی نیست.

به گزارش مشرق، «مدحت محیسن» اظهار داشت: امروز روزی شاخص و متفاوت در زندگی ملت فلسطین بود.

وی افزود: شمار شهدا به ۴۳ و شمار مجروحان به بیش از دو هزار نفر رسید و مردم فلسطین همچنان تا این لحظه به سمت نقاط مرزی نوار غزه با فلسطین اشغالی در حرکت هستند و تلاش فلسطینی ها برای برچیدن حصار مرزی همچنان ادامه دارد و شمار شهدا و مجروحان رو به افزایش است.

بیشتر بخوانید:

عفو بین الملل: حوادث غزه جنایات جنگی است

دکتر محیسن تصریح کرد: اوضاع بسیار دشوار است؛ به ویژه که کمبود برخی تخصص‌ها خصوصا تخصص قلب و عروق وجود دارد، زیرا اکثر مجروحان از ناحیه پایین یا منطقه شکم و سینه هدف قرار گرفته‌اند.

وی افزود: کمبود شدید دارو نیز وجود دارد و حتی پزشکان در مراکز پزشکی از وزارت بهداشت درخواست رسیدگی کرده اند، اما اوضاع بسیار دشوار است.

جانشین معاون وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه گفت: ما از صبح در کمیسیون فوریت‌ها هستیم و اوضاع میدانی را زیر نظر داریم. شمار مجروحان بسیار زیاد و تعداد خودروهای آمبولانس محدود است. ما حدود ۱۴۰ خودروی آمبولانس در وزارت بهداشت و جمعیت هلال احمر داریم که برای انتقال این حجم بالای مجروحان کفایت نمی‌کند. شمار  مجروحان به دو هزار نفر رسیده است و ده‌ها نفر هم شهید شده‌اند.

وی درباره رسیدگی و درمان کسانی که به شدت زخمی شده اند، گفت: به یاری تجربیات اندوخته شده، کادر پزشکی ما کارآزموده هستند، اما کمبود دارو به شدت احساس می‌شود. کمکی فوری از سازمان بهداشت جهانی به مبلغ یک میلیون و پانصد هزار دلار دریافت کرده ایم و با آن توانسته ایم که برخی داروهای بسیار مهم را به دست آوریم؛ باوجود اینکه در بخش پزشکی همه داروها مهم هستند.

محیسن افزود: برخی از این داروها را از طریق سازمان بهداشت جهانی آورده‌ایم و کشور قطر نیز مبالغ و داروهایی را اهدا کرده است و درسایه این کمک‌ها توانسته ایم پایداری کنیم؛ باوجود اینکه وزارت بهداشت در رام الله باید برخی داروها را می فرستاد، اما تصمیم به توقف ارسال کمک‌ها و امدادرسانی دارویی به غزه گرفته شد و وزارت بهداشت در رام الله این تصمیم را گرفت.

منبع: تسنیم
۹۷/۰۲/۲۵
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی