حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید اسرائیل حفاظت از تاسیسات هسته‎ای خود را تشدید کرد :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها
از بیم موشک‎های ایران
روزنامه صهیونیستی هاآرتص در گزارشی نوشته است که اسرائیل از بیم موشک‎های ایران و حزب الله حفاطت از تاسیسات خود از جمله دیمونا را تشدید کرده است.
صراط:

روزنامه هاآرتص در گزارشی نوشته است که سازمان انرژی اتمی اسرائیل پس از ارزیابی های امنیتی به این نتیجه رسیده که ایران و حزب الله تاسیسات هسته‎ای این رژیم را هدفی مناسب برای موشک هایشان می‎دانند.

این روزنامه می‎افزاید که اسرائیل اقدامات مختلفی را برای حفاظت از تاسیسات دیمونا و ناحل سوریک در جنوب فلسطین اشغالی اتخاذ کرده است.

به گزارش هاآرتص، سازمان انرژی اتمی رژیم صهیونیستی معتقد است که آسیب رسیدن به تاسیسات هسته‎ای اسرائیل دستاوردی برای ایران و حزب الله به شمار می‎رود.

این روزنامه به نقل از منابع صهیونیست می‎نویسد که هدف قرار گرفته شدن تاسیسات هسته‎ای اسرائیل نگرانی بین ساکنان فلسطین اشغالی به وجود خواهد آورد.

این منابع گفته‎اند که اصابت موشک به تاسیسات هسته‎ای اسرائیل این امکان را به وجود می آورد که گازهایی درز کرده و سیستم را دچار اختلال کند.

هاآرتص همچنین در بخش دیگری از گزارش خود اعلام کرد که کابینه اسرائیل فعالیت تاسیسات هسته‎ای دیمونا را تا سال 2040 تمدید کرده است.

۹۷/۰۴/۰۸
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی