حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آقای حمیدرضا حاجی بابایی!عملکردتان نشان می دهد شما لاریجانیمدارید نه ولایتمدار :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها

آقای حمیدرضا حاجی بابایی!عملکردتان نشان می دهد شما لاریجانیمدارید نه ولایتمدار. حالا هم که بوی تغییرات در کابینه دوازدهم به مشامتان خورده است سعی می کنید خود را به حسن روحانی بچه مثبت و طرفدار دولت فاسد نشان دهید!!!

درخواست فراکسیون ولایی مجلس از رئیس‌جمهور

حاجی بابایی

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: این فراکسیون هیچ خواسته‌ای از رئیس‌جمهور جز برطرف کردن مشکلات مردم، رفع گرانی‌ها و هم‌چنین رفع فضای موجود جامعه ندارد.

به گزارش مشرق، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت:‌ در این موقعیتی که به نظر می‌رسد وضعیت اقتصادی کشور مناسب نیست و سیاست‌های دولت شکست خورده و همچنین توقعات بحق اجتماعی وجود دارد و با توجه به فضای مومی که برای تغییر تیم اقتصادی دولت وجود دارد، باید به دولت هشدار داد.

وی همچنین خطاب به دولت افزود: دولت باید مواظبت کند که از چاله به چاه نیفتد. 

بیشتر بخوانید:

حمایت فراکسیون نمایندگان ولایی از رئیس جمهور

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس  یادآور شد: خبرهایی می‌رسد مبنی بر اینکه گروه‌هایی به دنبال فشار بر دولت هستند تا خود را برای جایگزینی تیم اقتصادی دولت بر دولت تحمیل کنند. 

حاجی‌بابایی در ادامه اعلام کرد که فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس هیچ خواسته‌ای از رئیس‌جمهور جز رفع مشکلات مردم، رفع مشکل گرانی‌ها و همچنین رفع فضای موجود جامعه ندارد و به دنبال معرفی فرد و جایگزینی هیچ شخصی نیست. 

وی بر همین اساس اضافه کرد: بنابراین حمایت فراکسیون نمایندگان ولایی از این اقدام دولت مبنی بر رفع مشکلات مردم، تنها برای رفع مشکل مردم و مقابله با جبهه استکبار جهانی است. 

 رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در بخش دیگری از سخنانش اظهار کرد: این حمایت فراکسیون ما باید مورد عنایت رئیس‌جمهور قرار گیرد و دست رئیس‌جمهور را باز کند، برای اینکه افراد کارآمد را به کار بگیرد. 

حاجی‌بابایی افزود: افرادی که کارآمدی که در کابینه دولت کارآمدی داشته باشند و مشکلات دیگری برای دولت به وجود بیاورند و نوعی ناهماهنگی ایجاد کند به هیچ وجه مورد توجه فراکسیون ولایی مجلس نیستند. 

وی اظهار داشت: به همین دلیل ما به آقای رئیس‌جمهور هشدار می‌دهیم که از چاله به چاه نیفتد و افرادی را انتخاب کند که جهادی کار کنند، اعتقاد به جنگ اقتصادی داشته باشند، اعتقاد به کشور و نظام در آنها مشهود باشد و افرادی باشند که حس کنند همانند هشت سال از کشور و نظام و مردمشان دفاع می‌کنند. 

وی در بخش پایانی سخنان خود یادآور شد: درنهایت افرادی در دولت باید باشند که آبروی خود را فقط برای کشور، نظام و رفع مشکلات مردم صرف کنند، نه حزب و گروه خاص.

منبع: فارس
=================================

حاجی بابایی

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: فراکسیون نمایندگان ولایی هیچ اعتقادی به مباحثی همچون استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور ندارد و اگر کسی حرفی می‌زند موضع خودش را بیان کرده و ارتباطی با ما ندارد.

به گزارش مشرق، حمیدرضا حاجی بابایی رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به صحبت‌های اخیر رئیس جمهور در تغییر رویکرد با توجه به شرایط کنونی اقتصاد کشور گفت: صحبت‌های آقای رئیس جمهور که پذیرفت روند موجود روند قابل قبولی نیست و باید حتماً طرح نویی در انداخت و اینکه پذیرفت که در فضای جنگ اقتصادی هستیم خوب بود.

وی افزود: جنگ اقتصادی شرایط خودش را می‌طلبد. شرایط ویژه جنگ اقتصادی این است که همه وارد میدان شوند، وحدت داشته باشند و افراد جهادی میدان‌داری کنند و افرادی باید میدان داری کنند که حاضرند شب و روز بایستند و هم فکر خوب داشته باشند و هم تلاش و کوشش زیادی داشته باشند.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهار داشت: اینکه آقای رئیس جمهور با استحکام اعلام کرد که ایستاده تا تغییراتی را ایجاد کند و ایستاده تا ایرادات را اصلاح و مشکلات را حل کند قابل تحسین است اما در این باره نباید تنها به شعار بسنده کرد و گفته‌های آقای رئیس‌جمهور باید جنبه عملیاتی پیدا کند و عملیاتی شدن آن مستلزم این است که ایده‌های گذشته خود را تغییر دهد و برخی اظهارات گذشته خود را که به عنوان مثال گفته بود جامعه مشکلی از نظر اقتصادی ندارد را تغییر دهد و این نوع گفتمان را باید کنار بگذارد و یک گفتمان جدید مبتنی بر اینکه اشکال وجود دارد و باید مشکلات را برطرف کرد باید جایگزین شود و این رویکرد به تنهایی خود اقدام مثبت و مبارکی است.

بیشتر بخوانید:

حاجی بابایی: وزرای ناکارآمد و چهره‌های اشرافی باید بروند

روحانی در نشست هم‌اندیشی مدیران اجرایی: سختی را تحمل می‌کنیم اما استقلالمان را معامله نمی‌کنیم/ رهبر انقلاب گفتند هرچه سران قوا تصویب کردند من حمایت می‌کنم

حاجی بابایی خاطرنشان کرد: عملیاتی شدن اظهارات رئیس جمهور منوط به این است که گفتمان تغییر کند و از امروز باید ببینیم دولت چه طرح نویی را جایگزین روش‌های قبلی خواهد کرد و مردم باید این تغییرات را حس کنند.

وی افزود: نکته بعد تغییراتی است که باید در کابینه صورت پذیرد. تیم فعلی دولت کارآمد نبوده و و نتوانسته مشکلات را مرتفع کند. رئیس جمهور ابتدا گفت که ایستاده و بعد هم گفت که باید تغییرات ایجاد شود که هر دو امری مثبت تلقی می‌شود و باید انجام شود.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اظهارداشت:  در بحث تغییرات تیم اقتصادی موفق نبوده و باید تغییر پیدا کند و نیروهای جهادی جایگزین تیم فعلی شوند و نیروهای جدید باید نیروهایی مردمی باشند، دردمندتر باشند و جهادی کار کنند و به اینکه ما در شرایط جنگ اقتصادی هستیم اعتقاد داشته باشند.

حاجی‌بابایی خاطرنشان کرد: ما در مجلس با تمام توان از رویکرد جدید رئیس جمهور حمایت و با تمام توان رئیس قوه مجریه را کمک می‌کنیم و مجلس برای این کار آمادگی کامل دارد. 

وی با اشاره به برخی اظهارات مبنی بر انجام استیضاح رئیس جمهور و عدم کفایت وی در مجلس اظهارداشت: اینکه زمزمه‌هایی شنیده می‌شود که برخی از نمایندگان می‌گویند بحث استیضاح و عدم کفایت رئیس جمهور را پیگیری می‌کنند باید در این باره بگویم که تا به امروز هیچ بحثی در فراکسیون نمایندگان ولایی مطرح نشده و فراکسیون به این موضوع اعتقادی ندارد و اگر کسی هم حرفی زده موضع شخصی خود را عنوان کرده است.

رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در پایان گفت: بنای فراکسیون ما بر این است که مشکلات کشور و مردم حل شود و فراکسیون نمایندگان ولایی از حرکت جدید رئیس جمهور حمایت می‌کند اما معتقدیم که این اظهارات باید عملیاتی شود.

منبع: فارس
۹۷/۰۴/۰۹
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی