حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید هشدار خطیب مسجدالاقصی درباره معامله قرن :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

هشدار خطیب مسجدالاقصی درباره معامله قرن

خطیب مسجد الاقصی

خطب مسجدالأقصی ضمن هشدار درباره موافقت رژیم‌های عربی و برخی از کشورهای اسلامی با معامله قرن، خطرات این طرح برای مسئله فلسطین را تبیین کرد.

به گزارش مشرق، به نقل از فلسطین الیوم، شیخ "عکرمه صبری" خطیب مسجد الاقصی در خطبه‌های نماز جمعه امروز درباره طرح آمریکا برای فلسطین موسوم به معامله قرن و موافقت برخی از رژیم‌های عربی و کشورهای اسلامی با این طرح هشدار داد.

وی افزود: کسانی که اظهار نظرهای سیاسی درباره معامله قرن را دنبال می‌کنند، خطر آن را درک می‌کنند. از جمله این خطرات خط خوردن شهر قدس از هرگونه مذاکرات در آینده است، زیرا دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا به زعم خود پرونده قدس را بسته است.

بیشتر بخوانید:

آمریکا برای تحقق «معامله قرن» نیازمند چیست؟

صبری یکی دیگر از خطرات معامله قرن را خط خوردن حق بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین‌هایشان دانست و گفت: حق بازگشت حقی قانونی است و به هیچ وجه از آن کوتاه نخواهیم آمد. ما فتوای خود را در این خصوص و مخالفت با وطن جایگزین برای فلسطینیان صادر کردیم.

خطیب مسجدالاقصی اظهار داشت: باقی ماندن شهرک‌های صهیونیست‌نشین در سرزمین فلسطینی یکی دیگر از مفاد معامله قرن است و ما می‌گوییم که شهرک‌های صهیونیست‌نشین کلا غیرقانونی است و در سرزمین‌های غصب شده بنا شده است.

وی درباره برخی اظهارات مبنی بر اینکه شهرک ابودیس پایتخت کشور کوچک فلسطین در آینده خواهد بود، گفت: قدس پایتخت فلسطین خواهد بود و هیچ جایگزینی برای آن وجود نخواهد داشت.

منبع: تسنیم
۹۷/۰۴/۱۱
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی