حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت فداییان اسلام +اسامی :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
سالن مجموعه شهدای انقلاب اسلامی

اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت فداییان اسلام با رای اعضای این جمعیت مشخص شدند.

به گزارش مشرق، عصر روز دوشنبه ۸ مرداد کنگره ملی و مجمع عمومی جمعیت فداییان اسلام، در سالن مجموعه شهدای انقلاب اسلامی(یادمان شهدای هفتم تیر) برگزار شد.

این جلسه با حضور جمعی از شخصیت‌های سیاسی-فرهنگی و انقلابی، روحانیون جناحهای مختلف و علاقمندان به شهید سید مجتبی نواب صفوی و همرزمانش در فدائیان اسلام، برگزار شد.

 محمد مهدی عبدخدایی، دبیرکل جمعیت فداییان اسلام که تنها بازمانده از شورای مرکزی اولیه(شامل شهیدان نواب صفوی، عبدالحسین واحدی، خلیل طهماسبی، محمد واحدی و محمد مهدی عبدخدایی) است در این مراسم،گفت: شهدا و مبارزین فداییان اسلام، در یکی از تاریکترین مقاطع تاریخ ایران، مردانه پرچم اسلام را به اهتزاز درآوردند و در مقابل ظلم و ستم ایستادند و با مجاهدت خود، اولین جرقه های انقلاب اسلامی را روشن کردند.

وی  این انقلاب را مرهون خون پاک شهدا دانست و افزود: اکنون و در این برهه حساس از تاریخ ایران، وظیفه سنگینی بر دوش مسئولین کشور در جهت پاسداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی وجود دارد و بر همه مسئولین و خدمت گزاران نظام لازم است که با همدلی و اتحاد کلمه، کید استکبار جهانی را خنثی کرده و با تبعیت کامل از رهنمودهای مقام معظم رهبری، کشور را از ورطه مشکلات اخیر خارج سازند.

عبدخدایی اظهار داشت: اگر مدیری ببیند که کارایی مناسب در جهت اصلاح امور را ندارد، بر او لازم است که هر چه سریعتر از مسئولیت کناره‌گیری کند و عرصه را برای حضور افراد شایسته باز کند.

در ادامه این مراسم که با حضور نماینده رسمی وزارت کشور برگزار گردید، مرامنامه و اساسنامه جمعیت فداییان اسلام قرائت شد و مورد تصویب حاضرین قرار گرفت.

در قسمتی از مرامنامه این جمعیت آمده است:


«این جمعیت به عنوان قدیمی‌ترین و با شناسنامه‌ترین تشکل اسلامی-انقلابی در تاریخ معاصر، وظیفه خود می داند که به مثابه یاور رهبری، جریانات را رصد کرده و همچون وجدان بیدار جامعه، انحرافات اعتقادی و فکری و سیاسی را شناسایی نماید و فارغ از سهم‌خواهی‌های متداول سیاسی، در صورت مشاهده کمبودها و کاستی‌ها و خدای نکرده کم کاری‌ها، مشفقانه تذکرات لازم را مطرح نماید و البته در صورت لزوم به تشویق و معرفی خادمین به اسلام و انقلاب بپردازد.


افرادی که مایل به همکاری در این جمعیت می‌باشند، به هیچ عنوان نمی‌بایست به دنبال سهم‌خواهیِ شخصی بوده و فقط به عنوان "فدائیِ اسلام" در جهت پیگیری آرمان‌های دینی و انقلابی و مصالح و منافع کلان ملّی حرکت خواهند کرد.»

سپس رأی گیری برای تعیین اعضای جدید شورای مرکزی جمعیت فداییان اسلام صورت گرفت که این افراد حائز اکثریت آراء شدند:


استاد محمد مهدی عبدخدایی
فاطمه السادات نواب صفوی
آیت الله سید جعفر شبیری زنجانی
آیت الله محمد هادی عبدخدایی
حجت الاسلام سید جواد واحدی
حجت الاسلام علی صداقت
حجت الاسلام علی ربانی نژاد
حجت الاسلام مفید کیایی نژاد
محمد طه عبدخدایی
 حسین ساری
محمود زال نژاد
سید حسن طاهری
احمد علی برهانی فرد

منبع: تسنیم
۹۷/۰۵/۱۰
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی