حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید وقتی مسئولان قم کوچکترین نقدی را تحمل نمی‌کنند +عکس / امان از استانخواران :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
وقتی مسئولان قم کوچکترین نقدی را تحمل نمی‌کنند

استانداری قم با دستور برای جمع‌آوری بنرهای اکران شده "‌از حرف تا عمل" بار دیگر نشان داد که تحمل کوچکترین نقدی بر علیه دولت در قم را نمی‌تابد.

به گزارش مشرق، روابط‌عمومی شهرداری قم چند روزی است که بنرهای تبلیغاتی کمپین"از حرف تا عمل" را در سطح شهر به منظور فضاسازی حس مطالبه گری که حتی موردتوجه مقام معظم رهبری و مراجع عظام تقلید نیز بوده را اکران کرده است.

این اکران‌ها در شرایطی انجام‌شده که در تهران و برخی از شهرهای دیگر نیز آخرین طراحی خانه طراحان انقلاب اسلامی را موردتوجه قرار داده بودند. اما در کمال ناباوری استانداری قم بعد از گذشت 3 روز از اکران این بنرها با ایرادگیری‌هایی مبنی بر عدم نقد از دولت با انتقاد از مجموعه مدیریت شهری قم خواستار جمع‌آوری این بنر شده است.

این در شرایطی است که اصلا هدف بنرهای تبلیغاتی خانه طراحان انقلاب اسلامی ‌سیاسی‌کاری نبوده و از این نهادهای حاکمیتی خواسته‌شده تا با عمل به وعده‌های خود مشکلات مردم را برطرف کنند.

این برای نخستین‌بار نیست که استانداری قم  تحمل کوچکترین انتقادی از دولت در قم را نمی‌پذیرد و در گذشته نیز با هرگونه نقد و اجرای برنامه‌هایی که هرگونه شائبه نقد ‌علیه دولت را به همراه داشته مخالف کرده است.

نکته جالب‌توجه در این اکران‌ها، استقبال مردم از آن‌ها بوده است و این حس هم‌افزایی ‌می‌تواند در کنار ایجاد مطالبه‌گری از مسئولان سبب بهادادن به نقدهای سازنده شود.

منبع: تسنیم
۹۷/۰۵/۱۲
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی