حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید شهادت جوان ۲۵ ساله با گلوله صهیونیست‌ها :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

شهادت جوان ۲۵ ساله با گلوله صهیونیست‌ها

فلسطین

رسانه‌های فلسطینی اعلام کردند که یک جوان فلسطینی ۲۵ ساله در تیراندازی نظامیان رژیم صهیونیستی در شرق نوار غزه به شهادت رسید.

به گزارش مشرق، نظامیان رژیم صهیونیستی شامگاه جمعه یک جوان فلسطینی را به شهادت رساندند.

مرکز رسانه‌ای فلسطین گزارش داد که «احمد یحیی عطا الله یاغی» ۲۵ ساله در شلیک مستقیم نظامیان اشغالگر قدس در شرق نوار غزه به شهادت رسیده است.

با شهادت این جوان فلسطین شمار شهدای راهپیمایی‌های حق بازگشت از ابتدا تا به امروز به ۱۵۶ شهید رسید.

وزارت بهداشت نوار غزه اعلام کرد که در راهپیمایی امروز (جمعه) ۱۲۰ فلسطینی در تیراندازی نظامیان صهیونیست زخمی شده‌اند که از این تعداد،‌۷۰ تن به صورت سرپایی مداوا و بقیه به بیمارستان منتقل شده‌اند.

معترضان فلسطینی در اعتراض به محاصره چندین ساله غزه و در ادامه راهپیمایی‌های حق بازگشت، جمعه این هفته نیز دست به راهپیمایی زدند.

راهپیمایی‌ بازگشت از ۳۰ مارس ۲۰۱۸ (۱۰ فروردین ۱۳۹۷) در راستای تأکید بر حق بازگشت، اعتراض به محاصره غزه و نیز انتقال سفارت آمریکا به قدس، در مرز شرقی غزه با فلسطین اشغالی آغاز شد و همچنان ادامه دارد.

منبع: فارس
۹۷/۰۵/۱۳
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی