حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آقای جهانگیری عذرخواهی شما چیزی را دوا نمی کند./ امام کاظم(ع): منافق پر حرف است و کم کار :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
حضرت امام حسین علیه السّلام می فرمایند:
ایاک و ما تعتذر منه، فانّ المؤمن لایسی‌ء و لایعتذر والمنافق کلّ یوم یسی‌ء و یعتذر
از آنچه موجب عذرخواهی می‌شود بپرهیز، زیرا مؤمن بدی نمی‌کند، عذرخواهی هم نمی‌کند، ولی منافق هر روز کار بدی می‌کند و بعد عذرخواهی می‌کند.
تحف العقول/248 ـ بحارالانوار/75/120      منبع:حوزه
+++++++++++++++++++++++++++++
حضرت امام کاظم علیه ‏السّلام :
مؤمن کم حرف و پر کار است و منافق پر حرف و کم کار.
تحف العقول، ص۳۹۷
******************************************
سه شنبه 10 مهر 1397
شناسه خبر : 293545
اسحاق جهانگیری با بیان اینکه ما می‌دانیم شرایط کشور دشوار است و مردم با سختی‌های زیادی رو به رو هستند، گفت: به خاطر برخی محدودیت‌ها از ملت ایران عذرخواهی می‌کنم.
 
به گزارش دفاع پرس، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در مراسم افتتاح همزمان و متمرکز یک هزار و ۷۰۰ فضای آموزشی، ورزشی و پرورشی در ابتدا در ارتباط با استان خوزستان با تسلیت حمله تروریستی اخیر در اهواز ابراز امیدواری کرد که فرزندان خوزستانی در تعلیم و تربیت بکوشند و الگوی فرزندان این سرزمین باشند.
 
وی در ارتباط با استان خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان نیز از مسئولانی که در امر مهم مدرسه سازی مشارکت داشتند تشکر کرد.
 
جهانگیری اظهار داشت: استان سیستان و بلوچستان بدترین سال آبی را پشت سر گذاشت. امیدوارم گشایشی شود و مشکلات این استان حل شود. صمیمانه از همه خیرینی که در این استان محروم مدرسه ساختند تشکر می‌کنم. به نظرم دانش آموزان سراوانی کاری که انجام دادند و اینکه آن‌ها در یکی از شهرستان‌های محروم کشور توانستند در یک کلاس ۱۸ دانش آموز را به رشته پزشکی بفرستند، بهترین پاسخ به خیرین است.
 
معاون اول رییس جمهور در ادامه گفت: فرصت مغتنمی است که هر جا خیرین هستند حضور داشته باشم. امیدوارم همانطور که در سنوات گذشته کار خیرین نه تنها در عرصه تعلیم و تربیت بلکه در حوزه‌های بهداشت و ورزش و... این روحیه منتقل شده است و هر سال نسبت به سال قبل توسعه یافته، این روند ادامه یابد.
 
وی گفت: ضروری‌ترین نقطه برای سرمایه گذاری و پربازده‌ترین نقطه از نظر اقتصادی و موثرترین عرصه تعلیم و تربیت است.
 
همواره دغدغه‌ام توسعه ایران بوده و همواره نقطه کانونی توسعه ایران را مدارس دانسته‌ام. به همین دلیل است که امکانات زیرساختی مورد نیاز برای دانش آموزی که میخواهد در این مدرسه تعلیم ببیند و مهارت‌های مختلف بیاموزد از پیش نیاز‌های جدی است.
 
معاون اول رئیس جمهور اظهار کرد: برای اینکه آموزش و پرورش خلاقی داشته باشیم، باید از مرحله سیاست گذاری تا مدیریت این موضوع خلاقیت را سرلوحه خود قرار دهند.
 
وی با بیان اینکه سال تحصیلی جدید بر معلمان و دانش آموزان مبارک باشد، گفت: امیدوارم سال تحصیلی جدید سال پر تحولی برای آموزش و پرورش باشد. آموزش و پرورش به دلیل فراگیری اش با مسائل و محدودیت‌هایی هم رو به روست. هم برای معلمان و هم امکانات آموزشی و پرورشی این چالش‌ها را داریم که بخشی از آن به دلیل مشکلات کشور است و بخشی به دلیل این است که ممکن است در تخصیص اعتبارات توجه نشده باشد.
 
جهانگیری گفت: در سال تحصیلی گذشته و امسال علیرغم همه محدودیت‌ها سعی کردیم بودجه‌های عمرانی و توسعه‌ای آموزش و پرورش را تخصیص بدهیم.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مردم ایران گفت: از این فرصت استفاده می‌کنم تا درباره شرایط کشور بگویم که کشور در شرایط خطیری است، اما این وضعیت به معنای بن بست نیست.
 
معاون اول رئیس جمهور بیان کرد: کشور زورگویی مثل آمریکا فشار‌های جدی بر کشور تحمیل کرده است. اما در اجلاس سازمان ملل نمونه مصاف ایران و آمریکا را شاهد بودیم که چگونه آمریکا از همه امکانات استفاده کرد تا علیه ایران با زبان قلدری مطالبی بگوید و رییس جمهور ایران تلاش کرد با تکیه بر تمدن و فرهنگ ملت ایران و با این پشتوانه به این شرایط پاسخ دهد و از ایران یک توانمندی نشان دهد تا افکار عمومی خود این میان قضاوت کند.
 
جهانگیری گفت: در شورای امنیت که ما حضور نداشتیم هم باز نمایشی شد از مظلومیت ایران و بی منطقی آمریکا. تقریبا نمایندگان تمام کشور‌ها به جز آمریکا از منطق ایران در برابر بی منطقی آمریکا سخن گفتند و ما فکر می‌کنیم همین کفایت می‌کند که ببینیم در کجا قرار گرفتیم.
 
وی اضافه کرد: ما می‌دانیم شرایط کشور دشوار است و مردم با سختی‌های زیادی رو به رو هستند و بخشی از سختی‌ها نتیجه تحریم و فشار آمریکاست، اما این کشور ظرفیت زیادی دارد. هم از نظر نیروی انسانی و هم منابع امکانات زیادی دارد. نمونه اش همین خیرین که اینجا هستند که از سهم خود گذشت کردند برای توسعه ایران. در این شرایط اگر نخبگان و فرهیختگان و جریانات سیاسی کشور در این راستا قرار بگیرند که ملت از این دوران سربلند بیرون بیایند، حتما در کوتاهترین مقطع ممکن از این فضا بیرون می‌آییم، چون بخشی از این فشار‌ها روانی است.
 
وی در پایان گفت: ان شالله با برنامه ریزی که انجام گرفته به زودی از این شرایط بیرون می‌آییم. از ملت ایران عذرخواهی می‌کنم به خاطر برخی محدودیت‌ها و همه مسئولان کشور شبانه روز در تلاش برای رفع مشکلات هستند.
۹۷/۰۷/۱۱
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی