حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید دو پیش بینی در مورد دلیل استعفای احتمالی اسحاق جهانگیری :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها

اول:

احتمال دارد که این دولت معزول یا مستغفی شود و در این صورت جهانگیری بهترین و نزدیکترین گزینه برای جانشینی حسن فریدون (روحانی) در انتخابات زودرس می باشد.

دوم :

ضد انقلابها، مرتجع ها و اصلاح طلبها که همیشه خود را طلبکار انقلاب می دانند و هدف مشترکشان هم ساقط کردن «نظام ولایت فقیه محور» می باشد از الان جهانگیری را برای انتخابات سیزدهم آماده می کنند.

هر چند که حمیدرضا حاجی بابایی و پرویز فتاح در شعار به اصولگراها نزدیکند اما در عمل به اصلاح طلبها نزدیک ترند و اصلاح طلبها در صورت نبود نیرو و جلودار می توانند در پشت این دو نفر قرار بگیرند.

۹۷/۰۷/۳۰
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی