حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید گوگل از به‌روزرسانی نقشه مسیر نجف به کربلا خودداری می‌کند!/ شورای عالی فضای مجازی در خواب :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
چهارشنبه 2 آبان 1397
شناسه خبر : 296754

پناهیان: گوگل از به‌روزرسانی نقشه مسیر نجف به کربلا خودداری می‌کند!/ پیام اربعین باید به گوش تمامی جهانیان برسد

حجت‌الاسلام پناهیان گفت: صهیونیست‌ها اخبار و اطلاعات مربوط به راهپیمایی اربعین را سانسور می‌کنند.
 
حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان در گفتگو با فجر TV  موکب رسانه‌ای استان سمنان در کربلای معلی در خصوص نقش رسانه‌ها در انعکاس اخبار راهپیمایی اربعین حسینی گفت: همان‌گونه که اگر ما در زمان امام حسین(ع) زندگی می‌کردیم وظیفه داشتیم از ایشان رفع غربت و مظلومیت کنیم، امروز نیز بر ما واجب است که از اربعین و عظمت آن رفع غربت و مظلومیت کنیم.
 
پناهیان با بیان این که اربعین حسینی در سطح رسانه‌های جهان غریب است افزود: این که دوستداران و محبان امام حسین(ع) از این مراسم بزرگ مطلع هستند کافی نیست؛ چراکه پیام اربعین پیامی فراگیر و جهانی است لذا باید به گوش تمامی جهانیان برسد.
 
این خطیب برجسته ادامه داد: همه ما امروز نیازمند جهانی کردن پیام اربعین هستیم چراکه امام حسین(ع) تنها راه نجات بشریت است و راهپیمایی اربعین نیز زمینه‌ساز ظهور خواهد بود.
 
وی با تأکید بر نقش رسانه‌ها در انعکاس ابعاد گسترده راهپیمایی اربعین اظهار کرد: در دورانی که رسانه‌های وابسته تلاش می‌کنند مراسم اربعین را سانسور کنند، از رسانه‌های آزاده و مستقل انتظار می‌رود اخبار این حماسه بزرگ را به گوش جهانیان برسانند.
 
پناهیان در پاسخ به این سوال که آیا طراحی ویژه‌ای از سوی صهیونیست‌ها برای سانسور خبری اربعین صورت گرفته است گفت: قطعا این طراحی وجود دارد چراکه آن‌ها می‌دانند انعکاس اخبار راهیپمایی میلیونی اربعین چه پیامدهای سنگینی برای جبهه کفر به دنبال خواهد داشت.
 
گوگل نقشه‌های مسیر نجف به کربلا را به‌روز نمی‌کند!
این خطیب برجسته تصریح کرد: یکی از نشانه‌های این طراحی آن است که شرکت گوگل؛ طی سال‌های اخیر نقشه‌های مسیر نجف به کربلا را به روز نکرده است در حالی که هم‌اکنون بسیاری از مناطق دورافتاده دنیا نیز با جزئیات قابل مشاهده هستند.
 
وی خاطرنشان کرد: بیش‌تر رسانه‌های جهان حتی در حد یک خبر ساده نیز به راهپیمایی اربعین نمی‌پردازند در حالی که این راهپیمایی یکی از بزرگ‌ترین اجتماعات تاریخ بشر است.
۹۷/۰۸/۰۲
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی