حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید بایگانی فروردين ۱۳۹۷ :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها

۱۸۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۷ ثبت شده است

پیشنهادی غیر عادی برای تشکیل کشور «قم»!

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد زادهوش، مدیر جامعه المرتضی در یادداشتی پیشنهاد تشکیل کشوری به‌ نام قم و تبدیل حوزه علمیه قم به کشوری مستقل را داده است.

به‌گزارش قم نیوز، وی در این یادداشت که در کانال تلگرامی نامه‌های حوزوی منتشر شده است، ضمن دادن این پیشنهاد تأکید کرد که در صورت تبدیل شدن قم به چیزی شبیه واتیکان، حوزه علمیه این شهر هم می‌تواند به نظام رهبری دینی شیعیان جهان تبدیل شود.

زادهوش به صراحت گفته است: «زمان آن فرا رسیده است که حوزه علمیه قم به کشوری مستقل تبدیل شود. کشوری با مرزهای جغرافیایی مشخص، پرچمی مخصوص، قانون اساسی، پذیرفته شده در مجامع بین‌المللی و پذیرنده سفیران کشورهای مختلف.» او در یادداشت خود آورده است: «در هنگام استقلال «کشور قم» که طبعاً باید در مجلس شورای اسلامی به تصویب برسد یا حتی به رأی مردم مستند شود، اختصاص یک یا چند واحد اقتصادی مانند پالایشگاه یا پتروشیمی به این کشور بخشی از نیازهای مالی آن را تأمین می‌کند که البته با استقلال حوزه علمیه شیعه، جذب مشارکت‌های مردمی و اتکا به وجوهات شرعیه و بریه امکان بیشتری می‌یابد.»

  حسام الدین آشنا مشاور رئیس جمهور در واکنش به این اظهار نظر در کانال تلگرامی خود نوشت: «متاسفانه تا کنون افتخار آشنایی با ایشان(حجت الاسلام زادهوش) را نداشته ام اما به ایشان توصیه می کنم کمی مطالعه بفرمایند تا دریابند چهل سال پیش چه کسی و چرا این پیشنهاد را مطرح کرد».

اشاره آشنا به پیشنهاد شاپور بختیار برای راه اندازی دولت شهر مستقل مانند واتیکان در قم به امام خمینی است.

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۲۳:۵۸
حسن حیدری

سردار سلامی

جانشین فرمانده کل سپاه گفت: ما از ملامت و ملامت‌کنندگان نمی‌هراسیم، اما این زیبنده برخی‌ها نیست که همانند دشمنان با دوستان خود رفتار کنند.

به گزارش مشرق، سردار حسین سلامی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران صبح امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نمازجمعه تهران،‌ اظهار داشت: امروز روز میلاد ایثار، شهادت، آزادگی، ظهور و تجلی نور الهی، عدالت‌طلبی و حقیقت‌جویی امام حسین (ع) مظهر همه فضائل و تجلی همه زیبایی‌های عالم است.

سلامی گفت: درس‌ها، عبرت‌ها، حجت‌ها و آموزه‌های بزرگی را انقلاب حسینی فراروی بشریت قرار داد. نهضت حسینی به همه ما آموخت تنها راه نجات و سعادت مسلمانان از مسیر جهاد می‌گذرد. پیکار با ستمگران هیچ حد و مرزی نمی‌شناسد، کوچکی و قلت یک سپاه هیچ دلیلی برای ترک میدان جهاد نیست. اگر فرزندان‌مان قطعه قطعه شوند و خانواده‌هایمان به اسارت بروند دلیلی برای ترک میدان جهاد وجود ندارد.

مشروح خطبه های امروز نماز جمعه تهران

برخی «نه گفتن» به بیگانه را نابودی می‌دانند/ هشدار نسبت به نفوذی‌ها در پوشش دوست و مشاور ارشد یک مسئول

وی ادامه داد:‌ امام حسین (ع) از پدرش امیرالمؤمنین (ع) آموخته بود که اگر قومی میدان جهاد را ترک کند ذلیل خواهد شد. او به ما آموخت که باید در مقابل ظلم ایستاد و با عزت زندگی کرد. تنها مفاهیمی که زندگی مسلمانان را تصویر و توصیف می‌کند،‌ عزت، شرافت، کرامت، آزادگی و استقلال است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: این آموزه‌های دلنشین الهام‌های بزرگی است که پس از 1400 سال امام بزرگ انقلاب اسلامی بر اساس آن عناصر و مفاهیم زیبای عاشورا و بر اساس آن جاودانگی‌ها،‌ رشادت‌ها و شجاعت‌ها سرشت وجود یک نهاد نیرومند به نام سپاه را با آن  شکل داد.

سلامی تأکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز در عاشورای 61 هجری شکل گرفت به همین دلیل است که می‌بینیم مردان این سپاه هم از روزی که لباس مقدس سبز جهاد را به تن کرده‌اند یک لحظه میدان جهاد را ترک نکرده‌اند، از خطرات نترسیده‌اند و مانند کوهی از آرامش در قلب امواج طوفانی حوادث ایستادند و سپر بلای امت اسلام شدند و هرگز شکوه امپراتوری‌ها آنها را از میدان جهاد باز نداشت.

وی ادامه داد: می‌دانید دشمنان رهبری عظیم‌الشأن این انقلاب که هدایت‌گر امت در همه این بحران‌های سخت بوده است، مورد هدف قرار داده‌اند. فرماندهان شما را در سپاه در فهرست تحریم‌ها قرار داده‌اند. آنها عملیات روانی خود را علیه سپاه سنگین کرده‌اند. ما از دشمنان گله‌ای نداریم اما گاه می‌بینیم برخی از دوستان‌مان البته انگشت‌شمار چشم در چشم ما می‌دوزند و به ما تبریک می‌گویند اما پژواک صدای دشمنان می‌شوند و زخم زبان می‌زنند، اما ما یاد گرفتیم وَلَا یَخَافُونَ لَوْمَةَ لَائِمٍ و از ملامت و ملامت‌کنندگان نمی‌هراسیم، اما این زیبنده برخی‌ها نیست که همانند دشمنان با دوستان خود رفتار کنند.

دریادار فدوی:

اگر دشمنان حماقتی در منطقه کنند توان واقعی سپاه پاسداران را خواهند دید/ ما در صورت تحریم معطل نمی‌مانیم

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: امروز می‌بینید وقتی رهبر انقلاب می‌فرمایند کالای ایرانی را مصرف کنید مفهوم آن این است که ما به درجه‌ای از علم، صنعت،‌ تکنولوژی، فناوری و تولید رسیده‌ایم که دیگر می‌توانیم همه نیازهایمان را از داخل تأمین کنیم. در و اقع این ما هستیم که دشمنان‌مان را تحریم می‌کنیم. این یعنی شکوفایی اقتصادی ما.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان ما می‌خواستند ما را از نفوذ در مناطق مورد نظر محروم کنند ما توانسته‌ایم سرزمین‌های زیادی را از سیطره دشمنان خارج کنیم، امروز جهان اسلام میدان جنگ علیه مستکبران است اما آنها نتوانسته‌اند هیچ کاری از پیش ببرند. به آنان چند توصیه داریم، اولاً دقت کنید به آمریکا، انگلیس، رژیم سعودی می‌گوییم که ملت ایران هیچ تغییری نکرده است همان انقلابیون سربلند، با شور و شعور و شوق با اوج وفاداری از نظام‌شان دفاع می‌کنند. به شما خطکش می‌دهیم به 22 بهمن نگاه کنید و آن را مقایسه کنید ببینید چه  چیزی در میان عظمت این ملت جزء فداکاری و شور و شعور می‌بینید.

سلامی تصریح کرد: فکر نکنید نظام ما ضعیف شده است ما امروز از هر زمانی در بُعد دفاعی، اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، نفوذ منطقه‌ای و تسلط بر سیاست‌های شما قوی‌تر هستیم، سر جایتان بنشینید. فکر نکنید که مشکلات اقتصادی در جامعه ما عاملی است بر جدایی مردم از نظام. ما در بخش‌هایی مشکلات داریم اما بزرگ‌تر از مشکلات‌مان هستیم و آنها را حل می‌کنیم، اما هرگز مشکلات ما از مشکلات شما دشمنان خدا کمتر نیست.

وی اظهار داشت: شما آمریکایی‌ها با 40 میلیون زیر خط فقر چه می‌کنید؟ می‌دانید همه آنها کارت‌های تغذیه ملی دارند و شب‌ها در خیابان‌ها می‌خوابند به آنها برسید. به انگلیسی‌ها و فرانسوی‌ها می‌گوییم به مشکلات اقتصادی مردم خود توجه کنید. به سعودی که 35 درصد جمعیت آن زیر خط فقر زندگی می‌کنند نیز می‌گوییم به مشکلات خود توجه کنید. مردم ماهم بهتر است مردم شما زندگی می‌کنند، هم شیک‌تر می‌پوشند هم بهتر می‌نوشند هم بهتر مسافرت می‌کنند و هم صبورتر، شکیباتر، شریف‌تر و با شرافت کامل زندگی می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: این را هم بدانید اگر فکر کنید تحت هر شرایطی ایران متعهد به تعهدات خود است اگر شما از تعهدات خودتان دست بردارید، این هم یک ادراک اشتباه است. ما نه دست از دفاع از مظلومان و مستضعفان برمی‌داریم و نه قدرت دفاعی‌مان را کاهش می‌دهیم در حالی که شما ما را تهدید می‌کنید، آیا عاقلانه است در حالی که شما ما را تهدید می‌کنید ما خود را خلع سلاح کنیم. نه؛ این ممکن نیست. این آرزو را به گور خواهید برد.

سلامی خطاب به صهیونیست‌ها تأکید کرد: خطاب به صهیونیست‌ها می‌گویم، ما شما را خوب می‌شناسیم، شما بسیار آسیب‌پذیر هستید، شما نه عمق و نه عقبه دارید، شما به اندازه یک عملیات بیت‌المقدس ما هستید، هر نقطه‌ای از سرزمین تحت اشغالتان تقاطع آتش از شمال و از غرب است، این پدیده جدید است. شما راهی برای فرار ندارید و در دهان اژدها زندگی می‌کنید. گوش کنید! هر جنگی اتفاق بیفتد مطمئن باشید محو شما را به همراه خواهد داشت، کوچک‌ترین هدف، موجودیت شماست. کوچک‌تر از آن هدفی نیست. شما نمی‌توانید دومینوی اشغال سرزمین را وقتی که سربازان و شهروندانتان فرار می‌کنند، تحمل کنید. شما راه فراری جزء ریختن به دریا ندارید. به پایگاه‌های هوایی‌تان اعتماد نکنید آنها در دسترس هستند و زود از کار می‌افتند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران در اینباره خاطرنشان کرد: جبهه مقاومت بسیار مقاوم‌تر از گذشته است، فکر نکنید جنگ‌های جدید مثل جنگ سال 2008، 33 روزه و 51 روزه است، این تصور باطلی است. دیده‌اید که جبهه مقاومت وقتی با تکفیری‌ها می‌جنگد چگونه آنها را جارو می‌کند و چگونه علف‌های هرز را از سر راه برمی‌دارد. شما هرگز قوی‌تر از آنها نیستید. شرارت‌هایتان زیاد شده است.

وی خطاب به صهیونیست‌ها ادامه داد: گوش کنید هر جنگی اتفاق بیفتد مطمئن باشید محو شما را به همراه خواهد داشت، کوچک‌ترین هدف موجودیت شماست. کوچک‌تر از آن هدفی نیست. شما نمی‌توانید دومینوی اشغال سرزمین را وقتی که سربازان و شهروندانتان فرار می‌کنند، تحمل کنید. شما راه فراری جزء ریختن به دریا ندارید. به پایگاه‌های هوایی‌تان اعتماد نکنید آنها در دسترس هستند و زود از کار می‌افتند.

سلامی تصریح کرد:‌ به آمریکا،‌انگلیس و فرانسه دل نبندید، آنها وقتی می‌رسند که شما نیستید مثل رسیدن یک آمبولانس برای یک فردی که مُرده است و فقط می‌تواند او را تا قبرستان مشایعت کند. پس مراقب رفتارتان باشید. محاسبات خطرناک نکنید.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: ما در پای آرمان‌های مردم ایستاده‌ایم اگر قطعه قطعه شویم، بر پیمان‌مان برای عزت شما و کرامت و شرافت‌تان برقرار است.

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۲۳:۳۱
حسن حیدری

http://baham91.ir/images/docs/files/000020/nf00020717-1.jpg

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۲۳:۰۶
حسن حیدری

حضرت پیامبرگرامی اسلام (ص) فرمود:

اى على ۶۰۰ هزار گوسفند مى‎خواهى یا ۶۰۰ هزار دینار یا ۶۰۰ هزار جمله؟

حضرت امیرالمؤمنین(ع)عرض کرد: اى رسول خدا! ششصد هزار جمله.

پیامبر(ص) فرمود: [آن]۶۰۰ هزار جمله را در شش جمله جمع (خلاصه) مى‎کنم:

۱ـ هرگاه دیدی مردم به فضایل و مستحبات می‎پردازند، تو به کامل کردن واجبات بپرداز؛

یا علیُّ إذا رَأیتَ الناسَ یَشتَغِلُونَ بالفَضائلِ فاشتَغِلْ أنتَ بِإتمامِ الفَرائضِ.

۲ـ هرگاه دیدی مردم سرگرم دنیایند، تو سرگرم آخرت شو؛

و إذا رَأیتَ الناسَ یَشتَغِلُونَ بِعَمَلِ الدنیا فاشتَغِلْ أنتَ بعَمَلِ الآخِرَةِ.

۳ـ و هرگاه دیدی مردم به عیب‎های دیگران می‎پردازند، تو به عییب‎های خودت بپرداز؛

و إذا رأیتَ الناسَ یَشتَغِلونَ بِعُیوبِ الناسِ فاشتَغِلْ أنتَ بِعُیوبِ نفسِکَ.

۴ـ و هرگاه دیدی مردم به آراستن دنیا می‎پردازند، تو به زینت دادن آخرت بپرداز؛

و إذا رَأیتَ الناسَ یَشتَغِلونَ بتَزیینِ الدنیا فاشتَغِلْ أنتَ بتَزیینِ الآخِرَةِ.

۵ـ و هرگاه دیدی مردم به زیادی عمل می‎پردازند، تو به خالص کردن عمل بپرداز؛

و إذا رَأیتَ الناسَ یَشتغِلونَ بکَثرَةِ العَمَلِ فاشتَغِلْ أنتَ بصَفوَةِ العَمَلِ.

۶ـ و هرگاه دیدی مردم به خلق متوسل می‎شوند، تو به خالق متوسل شو .

و إذا رَأیتَ الناسَ یَتوسَّلُونَ بالخَلقِ فَتَوَسَّلْ أنتَ بالخالِقِ.

(میزان الحکمه ج3ص2403)

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۲۱:۵۳
حسن حیدری

مادر شهیدان خالقی پور در مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که عصر دیروز (پنجشنبه) برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که انقلاب اسلامی، انفجار نور بود و پیرو صحبت های گوهر بار ایشان باید بگویم که چه کسی می تواند این نور و انفجار را خاموش کند؟این مادر شهید اظهار داشت: بحمدالله هر روز که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، این نور روز به روز افزایش می یابد و ان شالله تا روزی که این انقلاب به صاحب اصلی اش یعنی امام زمان(عج) برسد، این نور همچنان منور است
به گزارش فرهنگ سدید، مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور خانواده شهدا، چهره های هنری و ورزشی در منزل شهیدان خالقی پور برگزار شد. ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، عصر امروز با حضور مادر شهید مصطفی احمدی روشن، محمد گلریز خواننده ارزشی انقلاب اسلامی، پهلوان علیرضا کریمی (کشتی گیر جوانمرد)،حجت الاسلام ابوالمعالی، مادر شهیدان خالقی پور و اعضای ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین اصحاب رسانه در منزل خانواده شهیدان خالقی پور آغاز به کار کرد. حاضرین این مراسم، هر یک به ارائه دیدگاه های خود در خصوص دستاوردهای انقلاب اسلاب اسلامی در طول چهل سال گذشته پرداختند و مهمترین عامل برای زنده نگه داشتن فرهنگ انقلاب اسلامی را وجود معنوی شهدا توصیف نمودند. بنابراین گزارش، این جنبش مردمی برای نکوداشت، بزرگداشت و گرامی‌داشت چهل سالگی انقلاب کبیر اسلامی است و نزدیک به چهل شنبه، برنامه ای تحت عنوان شنبه‌های انقلاب در منازل یکی از خانواده های شهدا برگزار خواهد شد.
 
برگزاری برنامه«شنبه های انقلاب» 
 
علیرضا معاف سخنگوی جنبش مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی در مراسم آغاز به کاراین ستاد مردمی گفت: ستاد مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی کار خودش را امروز به طور رسمی در منزل شهیدان خالقی پور آغاز می کند و باید بگویم که انقلاب اسلامی به کوری چشم دشمنان، چهل ساله شد و این در حالی است که استکبار جهانی تلاش زیادی انجام داد تا طول عمر انقلاب اسلامی به سه ماه هم نکشد اما بحمدالله انقلاب اسلامی همچنان پا برجاست و چهل سالگی اش را جشن می گیریم.وی ادامه داد: انقلاب اسلامی در طول چهار دهه، توانسته به بسیاری از اهداف خود دست پیدا کند و خدا را شکر می کنیم که مستقل هستیم و در این زمانه زندگی می کنیم و در فضایی نقس می کشیم که خانواده شهدا هم در آن نفس می کشند و معنویت آنان، باعث نشاط و آرامش ماست.سخنگوی جنبش مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: در طول این چهار دهه، بین مردم و آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی فاصله نیفتاده است و مردمی پای اصل نظام و ولایت فقیه ایستاده اند.معاف با بیان اینکه دشمنان انقلاب اسلامی از طریق جنگ روانی در تلاش هستند تا مردم را نسبت به نظام مقدس جمهور اسلامی ایران دلسرد کنند، افزود: استکبار جهانی در تلاش است تا به مردم القا کند که اگر انقلاب اسلامی نبود، برایشان بهتر بود اما چنین جنگ های روانی در میان مردم کشورمان اثر گذار نبوده است.وی تاکید کرد: جنبش مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در 40 هفته در روزهای شنبه در منزل یکی از خانواده های معظم شهدا برگزار می شود که می توانیم عنوان آن را "شنبه های انقلاب"، نامگذار کنیم که در آن به دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این چهار دهه خواهیم پرداخت.سخنگوی جنبش مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در ادامه خاطر نشان کرد: منزل خانواده شهدا، دفتر کار این ستاد مردمی است و انقلاب اسلامی دستاورهای عظیمی در حوزه های مختلف در طول این سالها داشته است که به آنها خواهیم پرداخت و بحمدالله انقلاب اسلامی کارآمد و پویایی داشته ایم.
 
 انقلاب اسلامی متعلق به مردم است
 
مادر شهیدان خالقی پور در مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که عصر امروز برگزار شد، گفت: امام خمینی (ره) فرمودند که انقلاب اسلامی، انفجار نور بود و پیرو صحبت های گوهر بار ایشان باید بگویم که چه کسی می تواند این نور و انفجار را خاموش کند؟این مادر شهید اظهار داشت: بحمدالله هر روز که از عمر انقلاب اسلامی می گذرد، این نور روز به روز افزایش می یابد و ان شالله تا روزی که این انقلاب به صاحب اصلی اش یعنی امام زمان(عج) برسد، این نور همچنان منور است. وی ادامه داد: جنبش مردمی چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، یکی از مهمترین اثرگذاری ها را در معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی بر عهده دارد. مادر شهیدان خالقی پور تاکید کرد: انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و ما خودمان می خواهیم جشن چهل سالگی اش را بگیرم و باید بگویم که من برای جشن تولد پسرم و نوه ام توقع ندارم حکومت جشن بگیرد و برای انقلاب هم مردمی اقدام کردیم و ما باید شکر گزار باشیم که در حکومت اسلامی و مستقل هستیم.وی افزود: ما خدا را شکر می کنیم که انقلاب اسلامی را به ما هدیه داد چرا که اگر انقلاب تحقق نمی یافت، جامعه ما به گرفتار آفات و بدبختی های تاریخ دچار می شد و باید بگویم که انقلاب اسلامی، حاصل عنایت خدای متعال به جامعه و مردم ما بود.این مادر شهیدان با بیان اینکه حاضل انقلاب، سعادت و نیک بختی بوده است، گفت: ما مفتخریم به انقلاب اسلامی چرا که انقلاب موجب بالندگی مباهات ما شده استو از مردم می خواهم خودشان به میدان بیایند و از انقلاب با افتخار سخن بگویند و از عظمت امام و انقلاب یاد کنند و قدر انقلاب را بدانند.
 
امنیت و آسایش خودمان را مدیون شهداییم
 
علیرضا کریمی کشتی گیر جوانمرد کشورمان در ادامه این مراسم، با اشاره به اینکه همیشه از خداوند به دلیل حضور خانواده معظم شهدا در کشورمان شاکر است، گفت: خانواده شهدا و جانبازان و ایثارگران در طول این 40 سال، زحمات زیادی را برای انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران کشیدند و واقعا شایسته ستایش هستند.وی ادامه داد: شهدا با خون خودشان، باعث شدند که آسایش و آرامش فعلی را در کشورمان داشته باشید و بتوانیم به راحتی در کنار خانواده مان زندگی کنیم و یقینا اگر شهدا نبودند، کشورمان امنیت فعلی را نداشت.این کشتی گیر کشورمان افزود: ما دوران دفاع مقدس را درک نکردیم اما با توجه به شرایط بحرانی در برخی کشورهای همسایه که تروریست ها برای مردم مظلوم این کشورها ناامنی ایجاد کرده اند، نگاه می کنیم، دوباره به اراده بزرگ شهدا پی می بریم که با خونشان، این امنیت را به ما هدیه دادند.کریمی تصریح کرد: ان شالله قدردان خانواده معظم شهدا باشیم و کشورمان همیشه در صلح و آرامش به سر ببرد.
 
دشمنی استکبار با ما به دلیل صدور انقلاب اسلامی است
 
در ادامه این مراسم، حجت الاسلام ابوالمعالی جانباز وبرادر سه شهید با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ما را از طاغوت،خفگان،وابستگی و شکنجه نجات داد، گفت: انقلاب اسلامی ما را از جهل و بی سوادی و استکبار نجات داد و باید بگویم که ما سه شهید در راه حفظ انقلاب اسلامی دادیم اما ای کاش همه مان فدای انقلاب شویم. وی افزود: خانه ما و خانواده های شهدا از امروز پایگاه تبلیغ برای چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلایم است و هم خانه ما ستاد مردمی بزرگداشت و نکوداشت انقلاب است.حجت الاسلام ابوالمعالی افزود: پیشامدها و رخدادهای چهل ساله انقلاب، بر باورف اعتقاد و اطمینان ما به انقلاب افزوده است و چون در عمل مشاهده کر دیم که ارزش ها، آرمان ها ومقاصد غایات انقلاب، حق است.وی با بیان اینکه واقعیت ها، شواهد حاکی از حقانیت و صدق انقلاب اسلامی بوده است، گفت: داشته های ما همه حاصل انقلاب اسلامی است.این برادر شهید اظهار داشت: در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید بگوییم که این انقلاب، تکثیر شده است و در طول چهل سال گذشته شاهد رشد و بلوغ این انقلاب بودیم.حجت الاسلام ابوالمعالی افزود: این انقلاب مردمی و اسلامی، امروز در سایر کشورهای اسلامی هم صادر شده است و به همین دلیل است که استکبار با انقلاب اسلامی مشکل دارد، چرا که از صدور آن وحشت دارد و به اعتقاد آنان، تضعیف مردم و روحیه انقلابی در ایران می تواند باعث تضعیف روحیه انقلابی در جهان شود، چرا که انقلاب اسلامی ایران، الگویی برای کشورهای اسلامی و انقلابی است.
 
گلریز: انقلاب اسلامی به هنر و معنویت خدمت کرد
 
محمدگلریز خواننده ارزشی و انقلابی کشور در مراسم آغاز به کار ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با بیان اینکه فعالیت این ستادهای مردمی می تواند اثرگذاری ویژه ای در معرفی ویژگی ها و محاسن انقلاب اسلامی داشته باشد، گفت:ستادهایی همچون ستاد مردمی چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می تواند بیانگر دستاوردهای انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران باشد. وی ادامه داد: این ستادها، همان گونه که از نامشان مشخص است، مردمی هستند و همان گونه که در سال 57 به رهبری امام خمینی(ره) و حضور پرشکوه مردم، شاهد پیروزی انقلاب اسلامی بودیم، امروز هم همه اقشار مردم می توانند دست به دست هم بدهند تا حافظ این انقلاب اسلامی باشند.گلریز تاکید کرد: انقلاب اسلامی علی رغم تمام توطئه ها و نیرنگ های شیطان بزرگ و حامیانش، همچنان پا برجاست و راهش را ادامه می دهد و بحمدالله در همه عرصه های علمی، فرهنگی،سیاسی،اجتماعی و... پیشتاز است و راه خود را ادامه می دهد.این خواننده ارزشی کشورمان با بیان اینکه انقلاب ما را آزاد کرد و به هنر و معنویت، همزمان خدمت نمود، اظهار داشت: مردم در همه مقاطع انقلابی، پای کار آمدند و حضور باشکوهی از خود نشان دادند و بنده هم تلاش کردم که فعالیت های انقلابی ام را در سروده های خودم نمایان کنم و ان شالله با کمک و همیاری هم، بتوانیم انقلابی پایدار داشته باشیم تا خاری بر چشم دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران باشد.
 
زنده بودن انقلاب اسلامی حاصل خون شهداست
 
مادر شهید مصطفی احمدی روشن در این مراسم گفت: فرزند شهیدم یعنی مصطفی احمدی روشن، متولد دی ماه سال 1358 بود و عمویش، دی ماه سال 60 به شهادت رسید و 30 سال بعد یعنی دی ماه سال 90 بود که فرزندم به شهادت رسید و به اعتقاد بنده، همه این نشانه ها یعنی اینکه شهدا مواظب انقلاب اسلامی هستند و راه و هدفشان از پیش مشخص شده بوده است.وی ادامه داد: فرزندم جزو نسلی بود که امام خمینی(ره) را از نزدیک ندیده بود اما تحت فرمان ایشان و امام خامنه ای بود و تلاش کرد تا در راه پیشرفت علمی کشورمان، اقدامات موثری انجام دهد و در این مسیر به شهادت رسید.مادر شهید احمدی روشن افزود: مردم ما علی رغم هجمه های دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران، از این انقلاب اسلامی خسته نمی شوند و یکی از حامیان اصلی این نظام، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه هستند و ان شالله این مسیر همچنان ادامه دارد.وی تاکید کرد: تشکر از مردم که پای انقلاب ایستادند و انقلاب ما زنده و با نشاط است و باید گفت که انقلاب، به اوج پختگی، بالندگی و شکوفایی خود نسبت به دهه های گذشته رسیده است.این مادر شهید با بیان اینکه انقلابی که این طور در برابر بزرگترین قدرت های مادی و سیاسی دنیا، ایستاده و از خودش دفاع می کند و آنها را به چالش می کشد، هرگز تمام شدنی نیست، افزود: شهیدان مصطفی احمدی روشن، حججی ها وحدادیان ها، نماینده و سخنگوی نسل سوم انقلاب هستند؛ نسلی که نه فقط انقلاب را ندیده، بلکه دفاع مقدس را نیز درک نکرده است، اما ارزش هایش را درک کرده و مومن و وفادار به آن ارزش ها شده  و حاضر است برای تداوم آن، از زندگی اش بگذرد. وی در پایان گفت: زندگی انقلاب، حاصل شهادت جوانانی است که برای حفظ انقلاب اسلامی، ایستادند.
http://www.basijnews.ir/files/fa/news/1397/1/29/1661943_349.jpg
۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۱۶:۱۸
حسن حیدری
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

قصّه های حضرات چهارده معصوم (علیهم السّلام )

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۱۴:۱۰
حسن حیدری
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

عظمت روز اباعبدالله الحسین (ع)

۰ نظر ۳۱ فروردين ۹۷ ، ۰۰:۰۰
حسن حیدری
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

عظمت روز سوم شعبان

۰ نظر ۳۰ فروردين ۹۷ ، ۲۳:۵۵
حسن حیدری
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: اگر پیام رسان خارجی فعال در ایران دستور مقام قضایی را در خصوص حذف محتوای مجرمانه در کانال‌ها و صفحه‌های عمومی اجرا نکند، مسئول است.
دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه گفت: اگر پیام رسان خارجی فعال در ایران دستور مقام قضایی را در خصوص حذف محتوای مجرمانه در کانال‌ها و صفحه‌های عمومی اجرا نکند، مسئول است.
 
عبدالصمد خرم آبادی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره اینکه پیام‌رسان‌های خارجی چه قوانینی را باید رعایت کنند تا بتوانند در ایران فعالیت کنند، گفت: اولین شرط ادامه فعالیت پیام رسان های خارجی در کشور این است که مجوز فعالیت از مراجع ذی‌صلاح دریافت کنند.
 
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی ادامه داد: بر اساس مصوبات شورای عالی فضای مجازی، هیچ پیام رسان خارجی در ایران حق فعالیت ندارد، مگر اینکه پنج شرط را رعایت کند که عبارتند از اینکه از مراجع ذی‌صلاح قانونی (وزارت ارتباطات) مجوز فعالیت دریافت کند،  داده های مربوط به کاربران ایرانی را در داخل کشور ذخیره و پردازش کند، به هیچ وجه داده را در اختیار بیگانگان قرار ندهد و از دسترسی به داده ها جلوگیری کند، قواعد و ضوابط قانونی مربوط به حفاظت و صیانت از حریم خصوصی کاربران را کاملا رعایت کند و نماینده رسمی و تام الاختیار جهت اداره امور خود و پاسخ به استعلامات مراجع قضایی در داخل کشور داشته باشد.
 
خرم‌آبادی همچنین بیان کرد: قوانین کیفری مرتبط با ممنوعیت انتشار مصادیق محتوای مجرمانه نیز از جمله قوانین و مقرراتی هستند که پیام رسان‌های خارجی فعال در ایران ملزم به تبعیت از آنها هستند که به موجب این مقررات شبکه های اجتماعی خارجی فعال در ایران مکلف‌اند به محض آگاهی از انتشار مصادیق محتوای مجرمانه در سامانه های رایانه ای خود از انتشار آن جلوگیری کنند؛ البته مسئولیت ناشی از انتشار محتوای مجرمانه در وهله اول با کاربر است ولی اگر پیام رسان خارجی با علم و آگاهی از مجرمانه بودن محتوای کانال های عمومی به ارائه خدمات خود به آنها ادامه دهد به عنوان معاون جرم قابل تعقیب است.
 
وی ادامه داد: اگر پیام‌رسان خارجی فعال در ایران دستور مقام قضایی را در خصوص حذف محتوای مجرمانه در کانال ها و صفحه های عمومی اجرا نکند، مسئول است.
 
خرم آبادی گفت: از جمله مقررات دیگری که پیام رسان های خارجی باید رعایت کنند، همکاری در چارچوب قانون با مراجع قضایی برای پاسخگویی به استعلامات قضایی مربوط به شکایات مردمی است.
 
معاون قضایی دادستان کل کشور ادامه داد: در حال حاضر هزاران پرونده مربوط به کلاهبرداری و هتک حیثیت و دیگر جرایم ارتکاب یافته در بستر شبکه اجتماعی تلگرام به لحاظ عدم پاسخگویی مدیر این شبکه خارجی به استعلامات قضایی و عدم امکان جمع آوری ادله اثبات جرم در سراسر کشور بلاتکلیف و مفتوح بوده و یا بدون نتیجه مختومه شده‌اند و هزاران شاکی که مال یا آبرو یا حیثیت‌شان در بستر این پیام رسان مورد تعرض قرار گرفته، علیرغم تلاش و پیگیری همکاران قضایی به‌حق خود نخواهند رسید.
 
معاون دادستان کل کشور در پایان تاکید کرد: اگرچه ساماندهی و قانونمند کردن شبکه های خارجی ضرورتی اجتناب ناپذیر است، اما ضروری تر از آن تقویت شبکه های اجتماعی داخلی و جایگزینی آنها به جای شبکه‌های خارجی است؛ چرا که استفاده و بکار گیری قانونمندترین شبکه اجتماعی خارجی گامی بلند بسوی وابستگی کشور به بیگانگان است.
۰ نظر ۳۰ فروردين ۹۷ ، ۱۶:۲۵
حسن حیدری

https://cdn.mashreghnews.ir/d/2018/04/18/4/2230249.jpg

۰ نظر ۳۰ فروردين ۹۷ ، ۱۶:۰۵
حسن حیدری