حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید درخواست «محمود عباس» از دبیرکل حزب الله لبنان :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
شناسهٔ خبر: 4196445 -
یک روزنامه عرب زبان نوشت که محمود عباس در پیامی خطاب به دبیرکل حزب الله لبنان، میانجیگری وی جهت موافقت با سفرش به تهران را خواستار شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رأی الیوم، اخیرا عزام احمد از رهبران جنبش فتح با سید حسن نصر الله دبیر کل حزب الله در بیروت دیدار و گفت‌وگو کرده است.

روایت‌های ضد و نقیضی درباره این دیدار مطرح شده است، از جمله این که عزام احمد گفته است این دیدار به درخواست حزب الله انجام شده است.

روزنامه عرب زبان «رأی الیوم» به نقل از برخی منابع گفته است که عزام احمد در سفیر اخیر خود به بیروت مصرانه خواستار دیدار با سید حسن نصر الله شده و گفته است حامل پیامی شخصی از محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان است.

در نهایت، ترتیب این ملاقات با سید حسن داده می شود و نامه عباس نیز توسط وی به دبیرکل حزب الله تسلیم می شود.

نامه محمود عباس تنها یک بند داشته است و آن درخواست از دبیر کل حزب الله برای میانجیگری جهت موافقت با سفرش به تهران بوده است.

۹۶/۱۰/۲۰
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی