حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید رقیب نتانیاهو هم برای ایران شاخ شد :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
مرگ بر آمریکا-مرگ بر اسرائیل

رقیب نتانیاهو هم برای ایران شاخ شد

 اسحاق هرتزوگ

اسحاق هرتزوگ رئیس اپوزیسیون رژیم صهیونیستی رویکردهای «محمد بن‌سلمان » ولیعهد سعودی و «محمد بن‌زاید» ولیعهد ابوظبی ،را تحسین برانگیز و هیجان انگیز خوانده و مدعی شد، ولیعهد عربستان چهره‌ای انقلابی است.

به گزارش مشرق، هرتزوگ در گفت و گو با روزنامه عربستانی 'ایلاف' از کشورهای عربی و در راس آنها عربستان خواست برای خروج از بن‌بست در روند صلح تلاش کنند.

وی همچنین در خصوص ایران ادعا کرد: نزدیکی کشورهای عربی به 'اسرائیل' ناشی از توافق هسته ای قدرت های جهانی با ایران است.


این مسئول رژیم صهیونیستی مدعی شد که پس از توافق هسته ای، یک وضعیت جدید پیش آمد. برخی کشورهای منطقه در پی شریکی برای مواجه با ایران بودند، آنها به قدرتهای غربی اطمینانی نداشتند، در این شرایط 'اسرائیل' به عنوان تنها شریک آنها برای تحقق توازن در منطقه بود.


هرتزوگ همچنین ادعا کرد که 'اسرائیل' باید در راستای تحقق این ائتلاف بزرگ منطقه (با کشورهای عربی) اقداماتی را در زمینه مساله فلسطین انجام دهد. این کشورها از جمله مصر، اردن، عربستان سعودی، امارات، مغرب ، بحرین، کویت و عمان در مواجهه با ایران با ما منافع مشترکی دارند.


وی درباره تحولات سوریه نیز مدعی شد که ورود ایران به سوریه در نزدیکی مرزهای 'اسرائیل' به منزله تهدیدی خطرناک است که باید به آن رسیدگی شود.


هرتزوگ هچنین در این گفت وگو با اشاره به تلاش خود برای ساقط کردن کابینه نتانیاهو گفت در انتخابات آینده با تشکیل ائتلافی از فراکسیون های احزاب مختلف می تواند کابینه بنیامین نتانیاهو نخست وزیر فعلی رژیم صهیونیستی را ساقط و کابینه جدید تشکیل دهد.


این مصاحبه سومین گفت و گوی یک مسئول بلند پایه رژیم صهیونیستی با روزنامه عربستانی ایلاف است که بدون توجه به اعتراض و انتقادهای عربی آن را منتشر می کند.


پیش از این 'گادی آیزنکوت' رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی و 'یسرائیل کاتز' وزیر امنیت رژیم صهیونیستی با این روزنامه گفت و گو داشتند که محور اصلی این گفت و گوها برمقابله با نفوذ ایران در منطقه و تلاش برای تشکیل یک ائتلاف با کشورهای عربی تکیه داشت.


انتشار این گفت و گو ها در یک روزنامه سعودی آنهم پس از اعلام قدس بعنوان پایتخت رژیم صهیونیستی و انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس اشغالی موجی از انتقادها در کشورهای عربی به همراه داشته است.

منبع: ایرنا
۹۶/۱۰/۲۰
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی