حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید پژوهشگر فلسطینی ترور شده در مالزی کارشناس مسایل موشکی بود :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
فادی محمد البطش

معاون نخست‌وزیر مالزی اعلام کرد که پژوهشگر فلسطینی که امروز در مالزی کشته شد، کارشناس امور موشکی بود.

به گزارش مشرق،  «احمد زاهد حمیدی» معاون نخست‌وزیر مالزی اعلام کرد که مهندس فلسطینی که امروز در مالزی کشته شد، کارشناس در زمینه امور موشکی بوده و مرگ وی می‌تواند به خصومت  با فلسطینیان ارتباط داشته باشد.

پلیس مالزی امروز (شنبه) اعلام کرد دو شخص موتورسوار در ساعت شش صبح (به وقت محلی) بیش از ۱۰ گلوله به سمت «فادی محمد البطش» شلیک کردند که یکی از این گلوله‌ها به سر وی اصابت کرد و البطش بر اثر آن فورا جان خود را از دست داد.

البطش که از اهالی جبالیا واقع در نوار غزه بوده، دکترای مهندسی برق داشته و استاد یکی از دانشگاه‌های مالزی بوده است.

جنبش حماس با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد این پژوهشگر فلسطینی از اعضای این جنبش بوده است. در بیانیه‌ای که  حماس به همین منظور منتشر کرد، آمده است: «جنبش مقاومت اسلامی "حماس" امروز یکی از فرزندان نیک خود، دلاوری از دلاورانش، دانشمندی از دانشمندان فلسطین، حافظ کتاب خدا، فرزند جبالیا شهید دکتر محمد البطش را از دست داد؛ وی امروز شنبه ۲۱ آوریل ۲۰۱۸ در شهر کوالالامپور مالزی و در مسیر مسجد برای ادای نماز صبح ترور شد.»

در ادامه این بیانیه آمده است مهندس البطش به دلیل سطح بالای علمی‌اش متمایز بود و در کنفرانس‌های بین‌المللی مهمی در زمینه انرژی شرکت کرد و او همواره حامی آرمان فلسطین بود.

منبع: فارس
۹۷/۰۲/۰۱
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی