حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آموزش و پرورش از انقلاب اسلامی فاصله گرفته است :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به شهریه ۲۲ میلیونی یکی از مدارس خاص گفت: تنوع مدارس و فشار مالی به خانواده‌ها دلایل عدم استقبال از مدارس غیردولتی است.
عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به شهریه ۲۲ میلیونی یکی از مدارس خاص گفت: تنوع مدارس و فشار مالی به خانواده‌ها دلایل عدم استقبال از مدارس غیردولتی است.
به گزارش رجانیوز به نقل از تسنیم، قاسم احمدی لاشکی در خصوص ثبت نام مدارس غیردولتی و میزان شهریه‌های دریافتی اظهار کرد: یکی از اشکالات امروز آموزش و پرورش تنوع مدارس است و 23 نوع مدرسه در ایران داریم که هیچ کجای دنیا اینگونه نیست.
 
وی افزود:علت تأسیس مدارس غیردولتی این بود که در سال 67 حدود 18میلیون دانش‌آموز در کشور داشتیم و به امکاناتی برای کمک به دولت نیاز بود اما امروز از روند فعلی رضایت نداریم چرا که شاهد انواع مدارس هستیم، نظارت‌ها کافی نیست و میزان تخلفات در مدارس غیردولتی نیز کم نیست.
 
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه در الگوی شهریه 7 آیتم برای تعیین شهریه مشخص شده است، گفت: سطح آموزشی و پرورشی، برنامه‌های مدرسه در طول سال تحصیلی، فعالیتهای فوق برنامه، فضای فیزیکی، تجهیزات، شرایط منطقه و نرخ تورم از جمله عوامل تأثیرگذار در تعیین نرخ شهریه است.
 
* هزینه 22 میلیونی یکی از مدارس خاص
 
احمدی لاشکی ادامه داد: یکی از والدین با مراجعه به دفتر بنده در مجلس اعلام کرد که برای ثبت نام فرزندش در پایه دوازدهم رشته علوم انسانی یکی از مدارس خاص، 22 میلیون شهریه از او خواسته‌اند با این وضعیت این فرد که کارمند است باید ماهانه دو میلیون و 200 هزار تومان فقط برای مدرسه فرزندش هزینه کند.
 
وی با اشاره به طراحی و راه اندازی سامانه ثبت شکایات و تخلفات مدارس غیردولتی بیان کرد: باید بررسی شود که این سامانه تا چه اندازه کاربرد دارد و تاچه اندازه برخوردها با مدارس غیردولتی متخلف جدی است.
 
* تنوع مدارس و فشار مالی به خانواده‌ها دلایل عدم استقبال از مدارس غیردولتی
 
نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: هدف این بود 23تا25 درصد دانش‌آموزان به مدارس غیردولتی هدایت شوند اما امروز فقط 11 درصد دانش‌آموزان در این مدارس تحصیل می‌کنند و برای رسیدن به این چشم انداز خانواده‌ها باید به مدارس غیردولتی اعتماد کنند البته شاید تنوع مدارس و فشار زیاد مالی به مردم باعث کاهش استقبال از آنها شده باشد.
 
احمدی لاشکی خاطرنشان کرد: اینکه در برخورد با مدارس غیردولتی متخلف، شهریه اضافه را به خانواده بازمی‌گردانند کافی نیست و مهم این است با فردی که در حریم مدرسه تخلف و هزینه اضافه دریافت کرده است چگونه برخورد خواهد شد؟ هم اکنون بسیاری از مدیران مدارس غیردولتی در بحث شهریه آتش به اختیار هستند و خودشان تعیین می‌کنند که چه میزان دریافت کنند.
۹۷/۰۳/۰۸
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی