حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید بازدید وزیر دفاع سوریه از مناطق جنوبی این کشور +عکس :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
بازدید وزیر دفاع سوریه از مناطق جنوبی این کشور

وزیر دفاع سوریه امروز به دستور «بشار اسد» رئیس جمهور و فرماند کل نیروهای مسلح این کشور از جنوب سوریه که اخیرا از لوث وجود تروریست‌ها پاکسازی شده، بازدید به عمل آورده است.

به گزارش مشرق، «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور امروز به «علی عبدالله ایوب» وزیر دفاع ارتش سوریه دستور داد که با توجه به آزادسازی جنوب این کشور و به مناسبت هفتاد و سومین سالروز تاسیس ارتش، از مناطق جنوبی بازدید کند.

در همین ارتباط، خبرگزاری سانا گزارش داد که وزیر دفاع سوریه امروز به همراه تعدادی از فرماندهان ارتش از برخی از یگان‌های نظامی مستقر در جنوب این کشور، بازید به عمل آورده است.

علی عبدالله ایوب همچنین با تعدادی از فرماندهان میدانی و سربازان ارتش سوریه دیدار و گفت‌وگو کرده و از پیروزهای رزمندگان در محور جنوبی تقدیر و تشکر کرده است.

وزیر دفاع سوریه در جمع نیروهای سوری تاکید کرد که تروریست‌ها در این سرزمین هیچ جایی ندارند و دست‌آوردهای بزرگ ارتش در جنوب سوریه نشان از فروپاشی طرح تروریستی دشمنان دارد.

نیروهای ارتش سوریه اخیر پس از درگیری‌های سنگین چند هفته‌ای با تروریست‌ها موفق شدند دو استان جنوبی درعا و قنطیره را به طور کامل آزاد کنند.

«بشار اسد» رئیس جمهور  روز چهارشنبه به مناسبت هفتاد و سومین سالگرد تأسیس ارتش این کشور در مجله «جیش الشعب» اظهاراتی را مطرح کرد.

اسد در این مجله تأکید کرد که ارتش سوریه سپر محکم این کشور در مقابله با «طوفانهای شر و دشمنی» است و بخشهای طرح صهیونیستی-آمریکایی را یکی پس از دیگری ناکام می‌کند؛ طرحهایی که همه را بدون استثناء هدف قرار داده است.

منبع: فارس
۹۷/۰۵/۱۱
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی