حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید آیا حساب توییتر سفیر ایران( بعیدی نژاد) را ملکه انگلیس به‌روز می‌کند؟/ جاسوس در لباس دیپلمات :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها
سه شنبه 10 مهر 1397 
شناسه خبر : 293540
توئیت بعیدی‌نژاد آنقدر غیرقابل تصور بود که عده‌ای این بازی سیاسی با کاهش و افزایش قیمت دلار را از جنس سیاست های انگلیسی معرفی کردند؛ برخی حتی این طنزتلخ را مطرح کردند که حساب کاربری ایشان توسط ملکه انگلیس بروز شده است.
توئیت بعیدی‌نژاد آنقدر غیرقابل تصور بود که عده‌ای این بازی سیاسی با کاهش و افزایش قیمت دلار را از جنس سیاست های انگلیسی معرفی کردند؛ برخی حتی این طنزتلخ را مطرح کردند که حساب کاربری ایشان توسط ملکه انگلیس بروز شده است.
گروه سیاسی-رجانیوز: قبلا فقط از آب گل‌آلود ماهی می گرفتند اما غرب‌گرایان دولتی نشان دادند حتی در شرایط عادی هم می توانند به این منافع جناحی خود را پیگیری کنند.
 
حمید بعیدی‌نژاد که به پاس خوش خدمتی و احتمالا توانایی‌هایی شخصی در ارتباط با دولت انگلیس، به عنوان سفیر ایران در این کشور منصوب شده است در مطلبی عجیب و پرتناقض از نمایندگان خواست تا برای ادامه‌ی کاهش نرخ ارز، FATF را تصویب کنند. او بدون اینکه اشاره به ارتباط بین عدم پیوستن ایران به FATF و کاهش نرخ ارز؛ الحاق به این کنوانسیون را برای کاهش بیشتر نرخ ارز و تثبیت آن الزامی دانست!
 
این درحالی است که دولتی ها در روزهای اخیر به شدت بر این مساله تاکید داشتند که تا FATF تصویب نشود قیمت ارز روند نزولی پیدا نخواهد کرد.
 
به گزارش رجانیوز: خبر کاهش قیمت دلار حکم آب سردی داشت بر پیکره نیمه جان مدعیان ارتباطFATF با افزایش قیمت ارز. دولتی ها و وکیل الدوله های حامی پیوستن ایران به FATF در حالی ادعا می کردند که پیوستن به این کنوانسیون می تواند قیمت دلار را کاهش دهد که روز گذشته روند نزولی قیمت دلار بدون پذیرش قواعد محدود کننده FATF شروع شده و آنها را در سردرگمی عجیبی برای رسیدن به مقاصد خود قرار داده است.
 
سفیر دولت روحانی در انگلیس که دچار همین سردرگمی شده بود در مطلبی پرتناقض اینگونه نوشت: «شروع ریزش قیمت ارز و سکه در بازار امروز عصر ایران، حالا نوبت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی است که با تکمیل فرآیند FATF و تصویب  استانداردهای بین المللی نظام بانکی در جلسه ی فردا، روند تثبیت واقعی نرخ ارز و از میان رفتن حباب ساختگی در بازار را تداوم بخشند.»
 
 
این یعنی چه قیمت ارز روند صعودی داشته باشد چه نزولی، غرب گرایان از هل دادن ایران به چاه کنوانسیون‌های پرخطر ساخته شده توسط کشورهای استکباری دست بردار نیستند و هدف آنها نه رفع مشکلات مردم بلکه استفاده از احساسات مردم در پذیرش معاهدات و کنوانسیون‌هایی دارد که منافع جناح خاص سیاسی و خوش آمدی چشم آبی‌های اروپایی را برقرار می کند.
 
جالب آنکه در توئیت این عضو تیم مذاکرات هسته‌ای در تناقضی آشکار، هم قیمت بالای ارز را «حباب ساختگی» میداند و هم به مجلس‌نشینان تذکر می دهد که تثبیت این قیمت کاهش‌یافته ارز در گرو تصویب FATF است؛ این صحبت تاییدکننده گمانه‌زنی‌های اخیر در عمدی بودن گرانی هاست(اینجا)
 
پیام توئیت بعیدی‌نژاد آنقدر غیرقابل تصور بود که عده‌ای این بازی سیاسی با کاهش و افزایش قیمت دلار را از جنس سیاست های انگلیسی معرفی کردند؛ برخی حتی این طنزتلخ را مطرح کردند که حساب کاربری ایشان توسط ملکه انگلیس بروز شده است.
۹۷/۰۷/۱۲
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی