حضرت امام خامنه ای: نگذارید احساس غیرت انقلابی و تکلیف در مقابل انقلاب، در دلهای شما ضعیف بشود و فرو بنشیند. مثل کسی که از خانواده و حرم و ناموس خوددفاع میکند،ازانقلاب وارزشها و دستاوردهای آن،همین طور دفاع کنید لیلاز: رذیلانه‌ترین دروغ این است که بگوییم تورم ۴۰درصدی حاصل تحریم است :: فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

راهبردهای فضای مجازی در کلام اولیای خدا

دیدگاه و باور ما: فضای مجازی در خدمت صدورانقلاب، اقتصاد مقاومتی، صادرات غیر نفتی، نهضت تولید علم، جنبش نرم افزاری، ایجاد اشتغال پایدار، مبارزه با امپریالیسم واستکبار ستیزی خواسته ی ما:اینترنت بایدملّی،امن، پرسرعت،ارزان و پاک باشد
فضای مجازی ؛ نیازامروز ، ضرورت فردا

حضرت امام خامنه ای (حفظه الله تعالی): ۱۳۹۴/۰۶/۱۸
«ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.»

کلمات کلیدی
پیوندها

سعید لیلاز

سعید لیلاز عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران گفت: رذیلانه ترین دروغ این است که بگوییم تورم ۴۰ درصدی امروز حاصل تحریم است در حالی‌ که چنین نیست.

به گزارش مشرق، سعید لیلاز اقتصاددان و عضو شورای مرکزی حزب کارگزاراندر کنگره این حزب که صبح امروز(پنجشنبه 8 آبان) برگزار شد، در بخش‌هایی از  صحبت‌هایش اظهار داشت: ظرف سال های 92 تا 96 متوسط رشد اقتصادی ایران دو برابر عربستان و سه برابر روسیه و بالاتر از متوسط کل جهان بود که در آمد ارزی آقای روحانی در بهترین سال آن به در آمد ارزی احمدی نژاد در بدترین سال‌هایش نرسید. 

** بی عملی دولت روحانی عجیب است

وی افزود: رذیلانه ترین دروغ این است که بگوییم تورم 40  درصدی امروز حاصل تحریم است، در حالی که چنین نیست. شبکه بانکی کشور به عنوان مرکز فساد در کشور مقصر است. نرخ تورم در شش ماه گذشته بیش از مجموع نرخ تورم در سال های گذشته دولت روحانی بوده است و بی عملی دولت روحانی در این مورد عجیب است. 

 لیلاز با بیان اینکه بعد از تحریم‌ها، مجموعه عملکرد نظام اقتصادی کشور به گونه‌ای ناشیانه عمل کرد، گفت: انگار ما یک مشت بچه دبیرستانی را از پشت میز بیرون کشیده و خواستیم مسئولیت داشته باشند، انگار نه انگار که ما مجرب ترین ملت جهان در برخورد با تحریم ها هستیم. 

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران تصریح کرد: من معتقد به ایستادگی هستم و فکر می‌کنم دولت اگر بخواهد می‌تواند در برابر زیاده خواهی واشنگتن بایستد.

وی افزود: همین الان اوضاع اقتصادی ما نسبت به دو ماه پیش خیلی بهتر شده است. اقتصاد ایران را اگر به صورت طبیعی رها کنیم عملکردی بسیار بهتر از آن چه امروز دارد، خواهد داشت. اقتصاد ایران دچار بحران دخالت‌های بیجاست. همین بارش های اخیر به نظر من تا نیم درصد سرانه تولید داخلی را افزایش می‌دهد که بخشی از کمبود فروش نفت ایران را جبران خواهد کرد. 

لیلاز در پایان گفت: در تحلیل نهایی من معتقد هستم ما از پس این بحران هم بر می‌آییم، نظام ما هم فرو نخواهد پاشید، مشکلات ما داخلی است، و تحریم ها تنها تشدید کننده آن است.

منبع: تسنیم
۹۷/۰۹/۰۸
حسن حیدری

نظر شریف شما (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

'ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی